Anthem Çevrimiçi Oynanabilecek, BioWare Doğruladı

Anthem Çevrimiçi Oynanabilecek, BioWare Doğruladı
BioWare, yeni oyununu oynamak için sürekli bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacağını söylüyor.

BioWare'ın Anthem her zaman çevrimiçi olacak. Geliştirici Mark Darrah, ister solo ister diğer oyuncularla birlikte olursanız olun, yaklaşan co-op shooter oyununu oynamak için sürekli bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacağını doğruladı.

Bu, Anthem'in geçen yıl E3'te ilk kez açıldığından beri birçok kıyaslama yaptığı Destiny'in yaklaştığı yaklaşıma benzemekte. Activision'ın çevrimiçi shooter oyunu aynı şekilde kooperatif oyunlarına ağır bir önem verir ve diğer oyuncularla birlikte çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın sürekli bir internet bağlantısı gerektirir.

Anthem'in her zaman online olacağını doğrulayan Darrah, oyunun lansmanında PvP'ye yer vermeyeceğini açıkladı. Ancak, böyle bir modun piyasaya sürüldükten sonra oyuna ekleneceğini öne sürdü.

BioWare, EA'nın E3 2018 basın toplantısında oyun hakkında çok daha fazla ayrıntı paylaştı. Diğer şeylerin yanı sıra, oyunun geleneksel RPG sınıflarına benzeyen özelleştirilebilir Javelin ekosistemleri hakkında daha fazla şey öğrendik. BioWare ayrıca Anthem'in “tanrılar tarafından terk edilmiş” dinamik ve paylaşılmış bir dünyada yer aldığını ortaya çıkardı ve bu, bilinmeyen dünyaları keşfetmek ve insanlığı korkunç tehditlerden korumak için oyunculara kalmış durumda.

Anthem 22 Şubat 2019'da PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun standart ve özel bir Legion of Dawn sürümünde piyasaya sürülecek; oyunun tüm Javelin türleri için Efsanevi Zırh Paketleri ve tüm Anthem'in lansman öncesi demolarına VIP erişimi ile birlikte geliyor. Bu arada, EA'nın Premium Origin Access Premiere servisine abone olanlar, 15 Şubat'ta birkaç gün önce PC'deki oyuna tam erişim elde edecekler.
 

Hemen Anthem satın almak için tıklayın!