Hakkımızda

Hakkımızda

Oyuncular, dijital platform kullanıcıları ve yayıncılar için kurulmuş dijital ürün ve hizmet platformuyuz. Son birkaç yılda dijital ve sanal ürünler başta olmak üzere kullanıcılarımız için arabuluculuk yaparak Türkiye pazarında lider haline geldik. Oyun sektöründe en hızlı büyüme gösteren e-ticaret sitesi olarak tüm dijital işlemler için size en iyi ve güvenli platformu oluşturduk.

Oyun firmaları ve yayıncılarla olan ilişkilerimiz, oyunları size mümkün olan en iyi fiyatlarla ulaştırmada pazar lideri olmamızı sağladı. Dinamik ekibimizle profesyonel, verimli ve uygun fiyatlı bir dağıtım hizmeti sunuyoruz. Sitemizden Steam, Uplay, Origin, Battle.net ürünlerini, platform aboneliklerini, eklenti paketlerini ve ön sipariş oyunlarını indirimli satın alabilirsiniz. Oyunlara, oyun içi gereçlere ve daha fazlasına Foxngame kalitesiyle her zaman güvenilir ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve çözüm odaklı çalışan benzersiz müşteri hizmetlerine kendimizi adadık. FOXNGAME’de sıradan iş arkadaşlarından çok daha fazlasıyız; oyun için aynı tutkuyu paylaşıp benzer düşünen profesyonel bir ekibiz. Sinerjiyi teşvik eden, mükemmelleşme özgürlüğü sağlayan destekleyici ve açık bir çalışma ortamında, Türkiye’nin dört bir yanında ki oyuncular için video oyunları ile hizmet ve araçlarına en kolay erişimi sağlıyoruz. Gücümüzü kullanıcı dostu olma, iş süreçlerimizdeki hızlılık ve uygun satıcı fiyatlandırmadan alıyoruz. Kullanıcıların olumlu yorum ve puanlamaları bunun en iyi kanıtıdır. Sipariş öncesi ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş sonrası teslimat süreci ve hatta kurulum için 7/24 uzman canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Misyonumuz

E-pin, CD key ve tüm dijital içeriklerin dağıtımında ülke çapında tercih edilen tek oyun platformu olmak.

Oyunları, oyun içi gereçleri ve daha fazlasını kullanıcılarımıza daha iyi bir fiyat ve kullanılabilirlik ile sunuyoruz. Her oyuncuya en hızlı ve güvenli şekilde olağanüstü bir oyun seçimi getiriyoruz.

Hizmetlerimizp>

Türkiye’nin oyuncular tarafından açılan tek oyun ve e-pin satış sitesi FOXNGAME’i kurduk.

FOXNGAME’in kullanıcı arayüzünde daha rahat gezinebilmeniz için help.foxngame’i açtık. Buradan site hakkında sıkça sorulan sorulara, hem metin hem de görsel anlatımlarla cevap bulabilirsiniz.

Kullanıcılarımız ve profesyonel oyuncular için turnuva ve oyuncu platformu olan play.foxngame’i düşündük. Play.foxngame üzerinden turnuvalara katılabilir, forum bölümünde yazabilir ve oyun hakkında makalelere erişebilirsiniz.

Diğer dijital çalışmalarımız için ve bilhassa yayıncılarımızı geliştirmek amacıyla reklam sektöründe yerimizi Foxnads olarak aldık. Foxnads üzerinden yayın sponsorluğu veya e-spor takım başvurusu yapabilir hatta kendinize özel müzikler ve kanal tasarımları da yaptırabilirsiniz.

Oyun ve e-pin dünyasında ortağınız biziz! Hızlı teslimatımız, geniş ürün yelpazemiz ve mükemmel hizmetimizden memnun kalacaksınız. Sizde bilgisayardan konsola tüm oyunlara göz atın, satın alırken bizimle güvende kalın ve oyunun tadını çıkarın!

-FOXNGAME ELEKTRONİK HİZMETLER

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: foxngame oyun satış epin satış
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}