Call of Duty: Modern Warfare 3

Warhammer: Chaosbane Satın Alın - Warhammer: Chaosbane oyunu Şimdi foxngame'de                      Tüm zamanların en çok satan ilk kişi aksiyon serisi, destansı bir netice ile birden fazla “Yılın Oyunu” ödül kazanan Call of Duty®: Modern Warfare® 2'ye geri döndü . Dünyanın en karanlık saatinde, gerekli olanı yapmaya istekli misiniz? Kendinizi yalnızca heyecan verici bir sinema yolculuğuna hazırlayın, yalnızca Call of Duty sunabilir. Kesin Multiplayer deneyimi her zamankinden daha büyük ve daha iyi, yeni haritalar, modlar ve özelliklerle dolu olarak geri dönüyor. Co-Op oyunu, tamamen yeni Spec-Ops misyonları ve lider tablolarının yanı sıra, diğerlerinden farklı olarak aksiyon dolu bir savaş ilerlemesi olan Survival Mode ile de gelişti.

Tür: Aksiyon
Yıl: 2011
Yayıncı: Activision

  Oyun Hakkında

  The best-selling first person action series of all-time returns with the epic sequel to multiple “Game of the Year” award winner, Call of Duty®: Modern Warfare® 2. In the world’s darkest hour, are you willing to do what is necessary? Prepare yourself for a cinematic thrill-ride only Call of Duty can deliver. The definitive Multiplayer experience returns bigger and better than ever, loaded with new maps, modes and features. Co-Op play has evolved with all-new Spec-Ops missions and leaderboards, as well as Survival Mode, an action-packed combat progression unlike any other.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Call of Duty: Modern Warfare 3

  Sistem Gereksinimleri

  • OS Version: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
  • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Memory: 2 GB
  • Graphics: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better
  • Network: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.
  • DirectX®: DirectX® 9.0c or later
  • Disk Space: 16 GB
  • Sound Card: DirectX® 9.0c or later
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.