Yeni Red Dead Online Güncellemesi Sevgililer Günü Özel

Yeni Red Dead Online Güncellemesi Sevgililer Günü Özel
Sevgililer günü özel güncelleme

Aramızdaki romantik kanun kaçakları için, Red Dead Online'ın haftalık güncellemesinin bir parçası olarak sizin için bir şeyleri var. Ödüllendirilmek istiyorsanız çabanız için zamanınız olduğundan emin olun.

Aşıklar Koleksiyonu ödülü, konumu düzenli olarak değişen Madam Nazar'dan alınabilir. Onu bizzat bulamazsanız, malzemeleri bir postane aracılığıyla da postayla gönderebilirsiniz. Görevi tamamlamak ve ödülünü almak için ona Çikolatalı Papatya, Sarı Altın Pırlanta Yüzük ve İki Kupa Tarot Kartı vermelisin. 

Güncellemeye Wheeler, Rawson & Co. kataloğundaki yeni kalıcı şapkalar da dahil olmak üzere birkaç yeni giyim eşyası eklendi. Morning Tail ve Irwin gibi birkaç kat da dahil olmak üzere sınırlı süreli kıyafetler geri döndü.

Moonshiner, Bounty Hunter, Trader ve Koleksiyon etkinlikleri için deneyim bonusları mevcuttur. Bu faaliyetlerdeki görevler ve satışlar% 40 daha fazla deneyim ve Rol XP kazanacak ve Bounty Hunter Lisansı, Kasap Masası ve Koleksiyoncu Çantası maliyetlerinden alınan beş Altın Bar ile daha hızlı başlayabilirsiniz.

Bir PlayStation Plus üyesiyseniz, hesaplarını Rockstar Social Club'a bağlayan üç ücretsiz Mash Refills ve Trader Resupplies ve Twitch Prime üyesine ücretsiz bir Collector's Bag ve Parlak Bakır Kaçak içki alacaksınız.

Red Dead Online, Red Dead Redemption 2'nin bir parçası olarak ücretsiz olarak dahildir. Oyun son zamanlarda Steam dahil olmak üzere PC'ye geldi, 2019'un sonlarında. Sadece geçen hafta, oyun yeni bir oyuncu rekorunu vurmak için oklar ve bolas gibi freebies verdi.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.