Yeni Rainbow Six Siege Test Server Güncellemesi, Tam Yama Notları Açıklandı

Yeni Rainbow Six Siege Test Server Güncellemesi, Tam Yama Notları Açıklandı
PC test sunucusu güncellemesinin PlayStation 4 ve Xbox One'a ne zaman ulaşacağı belli değil.

Geliştirici Ubisoft Montreal, PC test sunucusunda taktik FPS operatörlerine ve daha fazlasına çeşitli ayarlamalar yapan yeni bir Rainbow Six Siege güncellemesi bıraktı. Aşağıdaki yama notlarının tamamını derledik.

Siege'nin operatörlerinin birçoğu dengeleme amacıyla değiştirildi. Buck ve Ying gibi karakterler, kil moreslerinin diğer atılabilir patlayıcılarla değiştirildiğini görürken, Caveira'nın M12 SMG için yeni bir kişiselleştirme öğesi var ve Jager onu "oyun içinde biraz daha az baskıcı" olacak şekilde değiştirildi. Ayrıca, Mozzie'nin "Süper Kısa" ikincil silahı kaldırıldı ve TCSG12 av tüfeğinin hasarı azaltıldı.

Yamanın başka yerlerinde, Ubisoft oyunu rahatsız etmeye devam eden bir dizi hatayı ele aldı. Bunlar arasında barikat çoğaltma sorunları, küçük menü ve mağaza görsel sorunları, kırpma sorunları ve diğerleri bulunur.

Rainbow Six Siege'in beşinci sezonu resmi olarak sürüyor ve Ubisoft bu ayın başlarında sezonun tekliflerine hazırlanmak için oldukça kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, oyunun haritalarında ve operatörlerinde değişiklikler yaptı, çeşitli hatalara, ince ayarlı ses ve oynanışa ve daha fazla içerik güncellendi.

Full Rainbow Six Siege Test Server Yama Notları
dengeleme
Buck - Daha fazla anahtar, daha açık kapılar, daha fazla fırsat.

Frag Grenades, Claymores ile değiştirildi

Artırılmış İskelet Anahtar Şarjör Kapasitesi: İskelet Anahtar şarjör kapasitesi 5 + 1'e çıkarıldı, İskelet Anahtar maksimum cephane sayısı şimdi 25 + 1

Buck, ekibine yaptığı işi en iyi yapan özel bir yumuşak ihlal kabiliyeti getiriyor ve bunun üzerine Frag Bombası'nın biraz fazla olduğunu hissediyorum. Claymore, kitindeki yumrukları fraglardan azaltmalı, ancak yumuşak ihlal yaparken kapak sağlamak için daha fazlasını yapmalıdır.

Caveira - Daha fazla özelleştirme!

M12'sine Razor Holographic Sight seçeneği eklendi

Jilet, hedeflerken sağladığı iyi görünürlük nedeniyle M12 için harika bir ek gibi hissediyor ve daha fazla özelleştirme seçeneği sunuyor.

Jager - Geri bildiriminizi dinliyoruz. Teşekkür ederim.

Şimdi 2 hızlı / 2 zırhlı bir operatör.

Jager çok güçlü bir gezici ve çoklu veri noktaları oyundaki büyük varlığını gösteriyor. Oyundaki varlığını biraz daha az baskıcı hale getirmek için, dolaşım potansiyelini azaltarak bunu ılımlı kılmak istiyoruz.

Mozzie - Hala bir kısa <3.

Süper Shorty ikincil kaldırıldı.

Şu anda güçlü bir istihbarat sayacı ve aynı nefeste büyük bir gezici. Tamamen, bu ona tek bir Operatör olarak çok yüksek oyun varlığını veriyor ve ekibine ne kadar getirdiğini araştırmak istiyoruz.

Ying - Kızımıza Ying biraz daha fazla sevgi veriyor.

Kandela sayısı 4'e (3'ten fazla) arttı.

Claymores, Smoke Grenades ile değiştirildi.

T-95 LSW hasarı 46'ya yükseltildi (43'ten daha fazla).

Y5S1'deki kandelalarını geliştirdikten sonra bile Ying'in varlığı hala beklenenden daha düşük. Kitine aletlerinde ve silahlarında biraz daha fazla meyve suyu vermenin bu cephede ona yardım etmesini umuyoruz.

TCSG12 (Kaid, Goyo)

TCSG12'ye ek dergi eklendi.

TCSG12 hasarı 55'e düşürüldü (84'ten düşürüldü).

TCSG12 şu anda olduğu gibi herhangi bir operatörü 2 atışla öldürebilir. Fazladan bir dergi eklerken, aşırı cezalandırmadan daha fazla yangın söndürme gücü verme gücünü azaltıyoruz.

Hata düzeltmeleri
Çözüldü - Lastik bantların ve / veya atılabilir nesnelerin yok edilen barikatlardan sekmesine neden olan barikat çoğaltma sorunları.

Çözüldü - Oyuncular Steam kurulum klasöründeki Vulkan yürütülebilir dosyasını manuel olarak seçtiğinde DX11 ile oyun önyükleme yapıyor.

Düzeltildi - Son maç bir Etkinlik / Keşif çalma listesindeyken Dinamik Oynat düğmesi düzgün güncellenmiyor.

Sabit - Oyuncular Oregon'un EXT Şantiyesindeki ekskavatörlerin içine klipsleyebilirler.

Sabit - Küçük menü / mağaza görsel düzeltmeleri.

Düzeltildi - Gris cazibesi bazı oyuncuların stoklarında eksik.

Düzeltildi - Zofia'nın doğum günü hediyesi cildi LMG-E'ye doğru uygulanmıyor.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.