Yeni Rainbow Six Siege haritası, sezon 2 detayları açıklandı

Yeni Rainbow Six Siege haritası, sezon 2 detayları açıklandı
Echo sezon 2'de yeni iyileştirmeler alıyor

UbisoftRainbow Six Siege'ın yaklaşan Operasyonu Para Bellum güncellemesinde neler beklediğiyle ilgili daha fazla ayrıntı paylaştı.Güncelleme, 3. Yılın ikinci sezonunu başlatıyor ve iki yeni Operatör ve diğer özellikleriyle birlikte, oyunda iki büyük denge değişikliği yapıyor.

İlk olarak, Echo güncellemeden sonra önemli bir buff alacak. Özellikle, Ubisoft ona ikinci bir Yokai uçağı veriyor. Dronlarının her biri için maksimum şarj da 3'den 2'ye düşürüldü, çekimler arasındaki yeniden şarj süresi ise 20 saniyeye çıkarıldı.

Ubisoft, "Bizim asıl amacımız, tüm tur round boyunca etkili olacak bir özelliğe sahip olmaktı." dedi. "Birkaç ay önce Echo'ya ikinci bir Yokai vermeyi kararlaştırdık. Amaç, tur boyunca onlarla daha fazla risk almasını teşvik etmektir." diye ekledi.


 

Diğer Operatörler de Sezon 2'de bazı düzeltmeler alıyorlar. Güncellemeden sonra "biraz daha yavaş" olacak, hızlı olan operatorler ise biraz daha hızlı hareket edecekler. Ayrıca, bir tabanca ile hareket hızında "küçük bir artış" alacaksınız.

Ubisoft, "Hız ve zırh sisteminin temellerinden biri, ikisi arasındaki dengeleme amaçlıdır. Ancak, hızın neredeyse her durumda zırhdan daha güçlü olduğunu gördük." dedi. “Bu dengeyi düzeltmek için, her iki noktayı da ortada buluşturup dengelemeyi düşünüyoruz. Bu değişikliğin, yüksek zırhlı Operatörleri daha canlı hale getirmektir ve oyun akıcılığını daha fazla arttırmaktır.” dedi.

Son olarak Ubisoft, Season 2'nin yeni haritasına ilk bakışımızı sunan yeni bir fragmanı paylaştı: Villa. İsminden de anlaşılacağı gibi, yeni harita, İtalyan kırsalında, Para Bellum Operasyonu'nda tanıtılan iki yeni İtalyan Operatör ile uyumlu büyük bir malikanenin çevresine dayanıyor.

Güncelleme, 19-20 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Rainbox Six Siege Pro League Finalleri sırasında resmi olarak açıklanacak.

Hemen Rainbow Six Siege satın almak için tıklayın!