Yeni Kod Adı Kostüm Serisi Geliyor

Yeni Kod Adı Kostüm Serisi Geliyor
Riot Games, League of Legends için 11.11 yaması ile birlikte yeni kod adı kostüm serisini oyuna dahil edecek. Kod Adı kostüm serisi fiyatları henüz belli olmasa da, önceki seri ile aynı olması bekleniyor. Detaylar makalede yer almaktadır.

Riot Games, League of Legends için daha önceden oyuna dahil ettiği Kod Adı etkinliğinin yeni serisini tekrar oyuna getiriyor. Kod Adı: Bastion adlı bu etkinlikle birlikte birçok şampiyona yeni Kod Adı serisi kostümleri ve Prestij serisi kostümleri dahil edilecek. Kod Adı serisi adı altında, daha önceden oyuna dahil edilen kostümleri League of Legends mağazasından görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde yeni Kod Adı serileri de oyuna dahil edildikten sonra League of Legends mağazası üzerinden görüntülenebilecektir. Yeni Kod Adı: Bastion etkinliğinin oyuna gelecek yamalarda dahil edilmesi bekleniyor.

───────────────────────────────────────

► LoL 11.10 Yama Notları ve Detaylar

───────────────────────────────────────

League of Legends Kod Adı Etkinlik Haftası

Yeni Kod Adı: Bastion etkinliği ile birlikte, belirli şampiyonlar üzerinde yeni Kod Adı kostümleri getirilecek. Bu şampiyonlar ise Varus, Sejuani, Senna, Renekton, Mordekaiser ve Syslas olarak belirlendi. Etkinliğin 11.11 yaması ile birlikte 27 Mayıs 2021 tarihinde oyuna dahil edileceği düşünülüyor. Kostümlere ait görüntüleri aşağıdaki görüntüleyebilirsiniz;

KOD ADI: MordekaiserKOD ADI: Renekton
lol kod adı mordekaiser kostümülol kod adı renekton kostümü
KOD ADI: VarusKOD ADI: Sejuani
lol kod adı varus kostümülol kod adı sejuani kostümü
KOD ADI: SennaKOD ADI: Sylas
lol kod adı senna kostümülol kod adı sylas kostümü

Sylas'a özel bir prestij serisi kostüm de ek olarak sunulacak. Kostümlerle alakalı henüz bir fiyatlandırma belirlenmedi fakat diğer Kod Adı kostümleri ile aynı fiyatta olması oldukça muhtemel. Yazımızın başlarında da belirttiğimiz gibi kostümler Mayıs ayı sonlarında 11.11 yaması ile birlikte dahil edilmesi planlanmaktadır.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.