Yeni Başlayanlar İçin En İyi 5 Valorant Ajanı

Yeni Başlayanlar İçin En İyi 5 Valorant Ajanı
Yeni başlayanlar için hangi Valorant ajanların yararlı olduğunu bilmek, oyunu öğrenmek için çok önemlidir.
Valorant karmaşık bir oyun olabilir, ancak bazı ajanlar yeni başlayanların oyunu öğrenmesi için çok yardımcı olmaktadır. Her Valorant ajanının çeşitli oynanım stili vardır. Oyuncular inanılmaz şeyler yapmanın yollarını çoktan buldular ve daha bir çok yeni şey göreceğimize eminiz. Her oyuncu bu çılgın taktikleri veya oynama stillerini yapamayabilir. Neyse ki Valorant, yalnızca daha da büyüyecek geniş bir ajan havuzuna sahip ve yeni başlayanlar için uygun ajanlar var. Ekibe yardımcı olmak için temellerini öğrenmeleri ve yeteneklerini kullanmaları kolaydır.

Cypher

Cypher, Valorant'ın en iyi ajanlarından biridir. Bazı oyuncuların Cypher ile yapabilecekleri inanılmaz. Ustalaşması zor olsa da, yeteneklerini anlamak oldukça basit. Başlangıç seviyesindeki oyuncular, Cypher'ı aceleye getirip dağılmak yerine arkanıza yaslanıp oyunu incelemek için kullanabilirler. Kamerası, Bubi Tuzağı ve Siber Kafes ile bir bölgeyi tutmak, yeni başlayanlar için Valorant'a başlama konusunda harika bir deneyim sunacaktır.

Sova

Sova, Cypher gibi çok faydalı bir Valorant ajanıdır. Yeni başlayan oyuncular, yeteneklerinin önemli olduğu kadar kolay olduğunu da görecekler. Yeni başlayanlar, MVP olmaya çalışmak yerine takıma mümkün olduğunca yardımcı olmaya odaklanmalıdır. Keşif Oku ve Baykuş Dron harika istihbarat sağlayabilir. Şok Oku, güvenli bir mesafeden hasar vermenin harika bir yoludur. Aynı şey ultisi, Avcı’nın Hiddeti için de geçerli.

Raze

Düellocu denemek isteyen yeni başlayan oyuncular için Raze güvenli bir tercihtir. Hemen hemen herkesi havaya uçurabilir. Bu onu denemek ve alışmak için harika bir ilk ajan yapar. Bombot'u bölgeyi temizlemeye yardımcı olur, Renk Tesirli Bomba ise ciddi hasarlar verebilir ve Patlayıcı Çanta ile yaratıcı olmanın birçok yolu vardır. Nefes Kesen ulti yeteneği, her seferinde neredeyse garantili bir düşman etkisiz hale getirme yöntemidir.

Phoenix

Denenecek bir başka Düellocu da Phoenix. Valorant'ın her yönünü öğrenmek isteyen yeni başlayanlar için en iyi seçimlerden biridir. Yetenekleri, diğer ajanların ulti yeteneği dışında sunabileceklerine çok benzer. Kendi kendini iyileştirme yeteneği de oldukça kullanışlıdır. Son olarak, Yanardöner, oyuncuların gerçekten ölmeden önce bazı silahlı çatışmalara girmelerini ve avantajlı taraf olmasını sağlayabilir.

Brimstone

Brimstone, yeni başlayan oyuncular için en iyi Valorant ajanıdır. Ajanın bir Kuvvet İşareti ve yıkıcı bir ultimate yeteneği var. Öğrenmesi çok kolay. Silah mekaniğinin bir FPS'de nasıl çalıştığına dair bir fikri olan yeni başlayan oyuncular için Brimstone, yetenekleri nasıl kullanacağını, döndürmeyi ve genel olarak takıma zafere ulaşmasına yardımcı olmayı öğrenmek için mükemmel bir seçimdir.

En uygun fiyatı ile indirimli olarak VP satın al!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.