World of Warcraft'a Büyük Güncelleme Geliyor

World of Warcraft'a Büyük Güncelleme Geliyor
Oyun camiasının en bilinen oyunlarından biri olan World of Warcraft, yeni büyük güncellemesine hazırlanıyor.

Oyun camiasının en bilinen oyunlarından biri olan World of Warcraft, yeni büyük güncellemesine hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte oyuna birçok yeni etkinlik de eklenecek.

Blizzard, World of Warcraft için bir sonraki büyük yamayı açıkladı. "Visions of N'zoth" olarak adlandırılan 8.3 güncellemesi, bugün teste açılacak. Bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok farklı yenilik geliyor.

Yeni yamayla birlikte oyuna yeni bir baskın modu da eklenecek. Ny’alotha adlı bu baskın, eski Tanrı N'zoth'a karşı son mücadele ile sonuçlanan 12 boss'u içerecek. World of Warcraft dünyasında da birtakım farklılıklar da olacak. Özellikle Uldum ve Vale of Eternal Blossoms bölgeleri Eski Tanrı'nın saldırıları altında kalacak. Vale of Eternal Blossoms da bu vesileyle uzun süredir o bölgenin ihtişamını özleyen oyuncular için tekrar kullanıma açılıyor.

Ağustos ayında Blizzard, World of Warcraft Classic'i çıkartmıştı. Bununla birlikte birçok oyuncu, oyunun eski versiyonuna geçiş yapmayı tercih etmişti. Classic yayınlandığından beri oyunun modern versiyonuna gelen ilk güncelleme 8.3 güncellemesi olacak.

World of Warcraft ürünlerini indirimli satın almak için tıklayın

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.