FOXNGAME
GAME TIME & GIFT CARDS
World of Warcraft 60 Günlük Prepaid Game Card
World of Warcraft Game Time & Gift Cards; 30, 60 veya 90 Day Prepaid olarak satın alınabilen oyun süresidir. Bu oyun süresi kodu ile Azeroth'taki destansı maceranıza istediğiniz gün boyunca devam edin. WoW Günlük Prepaid Game Card kodunu, Battle.net hesabında aktifleştirebilirsiniz.
₺635,00
₺558,80
 • Ürünler
 • Oyun Hakkında
 • Yorumlar
 • Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

 World of Warcraft'ı Battle for Azeroth aracılığıyla her genişletmeye erişerek oynayın. Kahramanınızı yaratın, cesur maceralara atılın ve karakterinizin seviyesini yükseltirken gücün yeni zirvelerine yükselin. Daha da fazla maceraya hazır olduğunuzda, en son WoW genişlemesine geçerek efsanevi Shadowlands'e yolculuk edin. 

Burning Crusade Classic

Dark Portal'da bir kez daha yolculuk yapın ve parçalanmış Outland krallığını yeniden keşfedin. Aksiyona geri dönmeye hazır mısınız? Anında Seviye-58 Karakter Desteği ve daha fazlasını içeren isteğe bağlı Burning Crusade Classic yükseltmelerine göz atın.

WoW Classic Dönem

Efsaneye yenik düşen bir dönemi yeniden yaşayın. Azeroth'u dünyanın yeni olduğu ve bilinmeyen zorlukların her köşede pusuya yattığı ilk günlerinde olduğu gibi keşfedin. WoW Classic Era sunucuları, Shadows of Necropolis içerik güncellemesi aracılığıyla içerik sunar.

World of Warcraft 60 Günlük Prepaid Game Card (Game Time) Nedir?

World of Warcraft Prepaid, aylık 30 veya 2 aylık 60 günlük olarak satın alınabilen bir oyun süresidir. Bu ön ödemeli oyun süresi kodu ile Azeroth'taki destansı maceranıza 60 gün boyunca devam edin. World of Warcraft oyun süresini aktifleştirmek için Battle.net hesabında World of Warcraft Battlechest'in satın alınıp aktifleştirilmiş olması gerekir. Ayrıca, World of Warcraft Battle for Azeroth paketini de satın alıp aktifleştirerek tüm WoW özellikleri kullanılabilir hale gelir.

Üç benzersiz World of Warcraft deneyiminde sonsuz macera

Milyonlarca oyuncuya katılın ve bir efsane, sihir ve sonsuz macera dünyasına girin. Tek bir oyun süresi satın alımıyla World of Warcraft, Burning Crusade, Classic ve WoW Classic'e erişebilirsiniz. World of Warcraft 60 günlük süre kartını satın almadan önce, bölgenizdeki aktivasyon kısıtlamaları hakkında herhangi bir bilgi için lütfen mağaza sayfasını kontrol edin.

World of Warcraft Time Card Prepaid Battle.net

WoW Game Time Prepaid, Blizzard tarafından oluşturulan oyundaki hesabınıza yaklaşık iki ay boyunca abonelik uygulamanızı sağlayan bir üründür. Gift Cards ve sıradan bir abonelik neredeyse aynıdır. Aralarındaki fark, Game Time kartı sadece daha ucuz ve daha güvenli olması, bu da onu bazı oyuncular için daha çekici hale getirebilir. Ayrıca yukarıda bahsedilen WoW aboneliğinin battle.net sitesinde aktif olduğunu da bilmelisiniz.

Ana özellikler:

 • 60 günlük büyük eğlence garantisi.
 • Artırılmış satın alma güvenliği.
 • Harika ve aynı zamanda WoW'un olağanüstü dünyasını keşfetme şansı.
 • Dünyadaki diğer binlerce oyuncuyla oynama fırsatı.

Daha az ücret ödeyerek Game Time kodunuzu anında almak istiyorsanız en iyi yol Foxngame. Kodlarımızla çevrimiçi olarak World Of Warcraft 60 Days aboneliği satın almaktır.

https://www.foxngame.com/world-of-warcraft adresinden 7/24 canlı destek hizmeti ile WoW 60 satın alabilirsiniz.

Ödeme ekranına yönlendirilmek için “Hemen Al/Sepete Ekle” tıklayın ve World Of Warcraft 60 Günlük Abonelik satın alımınızı tamamlayın.

Macerayı devam ettirmek için blizzard.com/code adresinden kodunuzu girmeniz ve ardından bu oyun süresini herhangi bir yeni veya mevcut World of Warcraft hesabına atamanız yeterlidir. Oyun satın alınması gerekmez. Sondan bir önceki genişletme setine kadar oynayın.

WoW 60 Günlük Prepaid Card kodunuzu foxngame.com adresinden indirimli satın aldıktan sonra battle.net hesabında aktif etmelisiniz. Bazı kodların bölgesel kısıtlamaları vardır. Bölgenize ait olmayan bir kodu kullanamazsınız.

 1. blizzard.com/code adresine gidin.
 2. Kodu girin.
 3. Ön ödemeli oyun sürenizi etkinleştirmek için talimatları izleyin.
 4. World of Warcraft oynamak için oturum açın.

Web sitesinde bir kod talep etmek için:

 1. Battle.net hesabınızda oturum açın
 2. Kodu Kullan kutusuna kodu girin ve Kodu Kullan'a tıklayın

Battle.net uygulamasında bir kod talep etmek için:

 1. Oyunlar sekmesinden, herhangi bir oyunun logosunun altında bulunan Kodu Kullan düğmesini tıklayın.
 2. Mağaza sekmesinden Hizmetler'e ve ardından Kodu Kullan'a tıklayın

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Sistem Gereksinimleri

Windows® ve Mac® üzerinde World of Warcraft® ve Dragonflight® genişletmesi için minimum ve önerilen sistem özellikleri aşağıdadır. Potansiyel programlama değişiklikleri nedeniyle, World of Warcraft için minimum sistem gereksinimleri zaman içinde değişebilir.

World of Warcraft, HDD'ler, DirectX11 ve daha eski CPU'lar ve tümleşik GPU'lar dahil olmak üzere minimum özelliklerin altındaki donanımlarda çalışmayı deneyecektir. Ancak, oyun deneyimi önemli ölçüde azalabilir.

MİNİMUMÖNERİLEN
İŞLEMCİ4 Çekirdek, 3.0 GHz işlemci 4. Nesil Intel® Core™ Haswell AMD Ryzen™ Zen6 Çekirdek, 3,5 GHz işlemci 8. Nesil Intel® Core™ Kahve Gölü AMD Ryzen™ Zen 2
VERİ DEPOSU8 GB RAM16 GB RAM
EKRAN KARTIDirectX® 12 capable 3 GB GPU NVIDIA® GeForce® GTX 900 series AMD™ GCN 4th gen Intel® Iris® Xe GraphicsDirectX® 12 capable 8 GB GPU NVIDIA® GeForce® RTX AMD RDNA™ 2 Intel® Arc™ 7 Graphics
İŞLETİM SİSTEMİWindows® 7 64 bitWindows® 10 64 bit
Genişbant internet bağlantısıGenişbant internet bağlantısı
SSD128 GB128 GB
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}