World of Warcraft 9.1 Yama Notları Yayınlandı

World of Warcraft 9.1 Yama Notları Yayınlandı
World of Warcraft 9.1 yaması yayınlandı. Shadowlands’in ilk geniş kapsamlı içerik yaması Chains of Domination, yeni bölge ve raid alanlarıyla oyunculara geniş grup etkinlikleri fırsatı sunuyor. Üstelik bu yamayla birlikte PVP oyun tarzını da geliştirmeyi amaçlıyorlar.

Yaklaşık 7 aylık bir bekleme sürecinden sonra WoW 9.1 yaması sonunda yayınlandı. Shadowlands’in ilk geniş kapsamlı içerik güncellemesi olan Chains of Domination, kendisinden önceki eklenti paketlerinin düzenini takip ediyor. Bu yamada class güncellemelerinin yanı sıra yeni bir dünya bölgesi, 8-boss’lu bir mega-dungeon, 10-boss’lu bir raid ve uçma mekaniği de bulunuyor.

Yeni Bölge: Korthia, City of Secrets (Sırlar Şehri)

Yeni güncellemede Korthia tamamen yeni bir bölgeden ziyade The Maw’un uzantısı niteliğinde tasarlanmış bir günlük görev merkezi. Buradaki görevlerle oyuncular, Shadowlands’in orijin hikayeleriyle alakalı daha geniş bilgilere sahip olabilecekler. Üstelik, Korthia’nın dört bir yanına dağılmış tarihi eserleri arayıp bulduklarında başarı kazanabilecekler.

FOXNGAME

The Maw’un hükümdarı Jailer, uzun zaman önce yitip gitmiş Korthia topraklarını gün yüzüne çıkartıp kendi planlarına alet etmek isterken savaşçılar ona karşı bir sancak altında birleşip yüzleşecekler.

WoW 9.1 Yaması: Grup Etkinlikleri

♦ Raid: Sanctum of Domination

FOXNGAME

Güncellemenin içerisinde Torghast’ın labirentleri arasında 10-boss’luk yeni bir raid alanı yer alıyor. Burası, oyuncuların Kel’Thuzad ve Tarragrue gibi bazı eski düşmanlarla karşılaşıp, Shadowlands’de olmalarının asıl sebebi olan Sylvanas Windrunner’a karşı bir savaşla bitirecekleri bir yer.

♦ Yeni Mega-Dungeon: Tazavesh, The Veiled Market

WoW 9.1 yama notlarının içinde yer alan başka bir geniş grup etkinliği de Tazavesh, the Veiled Market. Tüccarların kol gezdiği bu pazar yeri aslında 8-boss’lu bir mega-dungeon. Başlangıçta Mythic zorluk seviyesi seçildiğinde burada karşınıza Infinite Pirate Dragon gibi boss’lar çıkacak. Burada tamamlanan soygun temalı dungeon’ların bir binek ve birkaç şirin evcil hayvan gibi ödülleri var. Tazavesh’e girmek içinse oyuncuların önce Oribos’un Idyllia kısmında kısa bir quest tamamlamaları gerekiyor.

FOXNGAME

♦ Mythic+ Dungeons

Mythic+ dungeons oynayan oyuncular için 2. Sezon bu güncellemeyle başlayacak. Bununla birlikte oyuncular Group Finder (I) kullanıcı arayüzünde kişisel derecelerini ve dungeonlardaki ilerlemelerini takip edebilecekler.

FOXNGAME

PVP Güncellemeleri

Hikayedeki kötü karakterlerle savaşmak yerine diğer oyuncularla savaşmayı tercih eden oyuncular için PVP (player versus player) Bu yamanın gelmesiyle başlayacak 2. Sezonda yeni bazı özellikler kazanacak. Ek olarak Blizzard PVP mekaniklerini güçlendirecek değişiklikler yapacak.

Uçma Mekaniği

WoW 9.1 yamasıyla birlikte oyuncular campaign içerisinde geliştikçe, orijinal 4 Shadowlands bölgesinde uçma hakkını elde edecek. Direkt olarak yüklenen bir özellikten ziyade, oyuncular hikâyenin 3. bölümünü bitirdikten sonra kazandıkları bir mekanik şeklinde karşımıza çıkacak.

İndirimli World of Warcraft Shadowlands satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.