Wild Rift'in Yaklaşan Denge Yamasında Gecikme Yaşanacak

Wild Rift'in Yaklaşan Denge Yamasında Gecikme Yaşanacak
Riot Games geliştiricileri durumun farkında olduklarını ve ping sorununun en kısa sürede çözüleceğini duyurdu. Wild Rift'in yaklaşan denge yaması hakkında ise gecikme yaşanabileceğini bildirdi. Detaylar makalede yer almaktadır.
League of Legends: Wild Rift şu anda beta aşamasında çalışıyor ve geliştiriciler, oyunu oyuncular için optimize etmek için çok çalışıyor. Ancak, ping sorunları online oyunlar için yaygın bir sorundur ve Wild Rift'de diğer oyunlardan farklı değil. Ping ani yükselmeleri, sunucularda yaşanan sorunlar veya tıkanıklıktan kaynaklanan gecikmenin ana nedenidir. Bu sorunlar, verilerin sunucudan mobil cihazlara ulaşması için sağlıklı olması gereken sunuculardır.

Pek çok oyuncu uzunca bir süredir Wild Rift'te yüksek ping sorunlarından şikayet ediyor. Gecikme sorunu onları dereceli oyunlarda hayal kırıklığına uğrattığı için sosyal medya ve topluluk sayfalarında b şikayetler dile getirilmektedir. Riot, sorunun farkında olduklarını kabul etti. Oyuncular için sorunun 16 Şubat'a kadar çözülmes gerekiyordu. Ancak bazı beklenmedik kısıtlamalar nedeniyle Riot, denge yaması güncellemesini iki hafta ertelemek zorunda kaldı.
 

Wild Rift'in Denge Yaması Güncellemesi Ertelendi

Ping ani artışları ve paket loss sorunları, mobil oyuncular için en yaygın sorunlardır. Oyunun tekrarlayan gecikmesinin ana nedenlerinden biri Wild Rift'in beta sunucularıdır. Mobil oyun Wild Rift sunucuları hala birçok iyileştirme bekliyor. Resmi sürümün yayınlanmasından önce birden çok oyun optimizasyonu ve sunucu genişletme faaliyetlerinin tamamlanması gerekir.

Wild Rift'in oyun yöneticisi Jonathan "JCM1117" Chao, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir twitter gönderisnide, ekibinin oyunun ping artış sorunlarının farkında olduğunu duyurdu. Ne yazık ki, oyuncuların yeni denge yamasının yayınlanması için iki hafta daha beklemesi gerekebilir. Birçok oyuncu, Mart ayına kadar ping artışlarına katlanmak zorunda kaldıkları için duyurudan duydukları mutsuzluğu dile getirdi. Büyük bir kısım ise Riot Games'in konudan haberdar olduğu ve konuyu ele aldığı için övgüler yağdırdı. Bizim düşüncemiz ise Riot Games'in bu tarz sorunlar karşısında mutlaka çözüm üreten bir firma olduğu ve en kısa sürede çözümün sağlanacağı yönündedir.

Hemen indirimli Wild Rift Vahşi Çekirdek satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.