Wild Rift'in Daha İyi Bir Sağlık Arayüzüne İhtiyacı Var Mı?

Wild Rift'in Daha İyi Bir Sağlık Arayüzüne İhtiyacı Var Mı?
League of Legends: Wild Rift oyuncuları, Sağlık Barı kullanıcı arayüzünde bir güncelleme istiyor.
Bazı oyuncular League of Legends: Wild Rift'teki sağlık göstergesi için daha iyi bir kullanıcı arayüzü istiyor. Wild Rift, cep telefonları için en iyi League of Legends oyunu olarak tanımlanır. Büyüyen bir espor sahnesine sahip ve yakında daha birçok bölgede kullanıma sunulacak. Bu oyunda oyuncular, rakip takımın Nexus'unu yok etmeye odaklanmakta bir şampiyonu kontrol eder. Temel League of Legends oyunu ile aynıdır. Bununla birlikte, mobil cihazlarda, daha büyük bir PC monitöründe sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durum, bir reddit kullanıcısının belirli durumlarda sağlık göstergesinde bir değişiklik talep etmesine yol açtı.

Wild Rift'te Daha İyi Sağlık Göstergesi Gerekli Mi?

Wild Rift oyuncusunun reddit gönderisinde bahsettiği ana sorun, oyuncu sağlık göstergesinin düşmanların sağlık göstergesi tarafından kapandığı ile alakalıdır. Düşman kullanıcı arayüzünün bazı durumlarda daha belirgin olduğu mantıklıdır. Bu, oyuncuya düşmana bağlı kalmak yerine geri çekilmeleri gerektiğinde sağlam bir fikir verebilir. Ana öneri, ekranın başka bir yerine kişisel bir sağlık göstergesi eklenmesidir. Diğer bir olası seçenek ise ana göstergenin haricinde daha küçük bir sağlık göstergesi eklemektir.

Riot'un Konu Hakkında Cevabı

Bu, oyuna gerekli bir ek olarak kolayca görülebilir. Bir oyuncunun bundan yararlanamayacağı bir durum yoktur ve doğrulanmış bir Riot hesabı birçok oyuncunun sorularına yanıt verdi. Wild Rift için bu önerinin tasarım listesine ekleneceğini belirtti. Riot hesabı ayrıca düşman sağlık göstergesi kullanıcı arayüzüne öncelik verme kararının suikastçi şampiyonlarla oynayan oyunculara fayda sağlamak için verildiğini de ortaya çıkardı. Bu noktada, Riot doğru çözümden emin değil. Plan, duruma dikkatlice bakmak ve hem düşmanı hem de oyuncuyu sağlık göstergesini olabildiğince açık hale getirmenin bir yolunu bulmaktır.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.