Wild Rift Başarısı Aşırı Yüklenmeye Sebep Oldu

Wild Rift Başarısı Aşırı Yüklenmeye Sebep Oldu
League of Legends: Wild Rift sunucuları aşırı yüklenme nedeni ile yetersiz kaldığı için bazı oyuncular oyuna girişlerde sorun yaşamaktadır. Sebebi ise oyunun beta sürümünde olması ve sunucuların henüz yetersiz olmasıdır.

League of Legends: Wild Rift piyasaya sürülmesinin ardından kısa süre içerisinde oyuncular arasında oldukça popüler konuma ulaştı. Ancak oyun son zamanlarda Yordle etkinliği ile paylaşılan temalarda rutin olarak ‘Sırada’ hatası vermeye başladı. Oyuncuların bir süredir şikâyet ettiği yineleme hatasının ana nedenlerinden biri, Wild Rift ‘in hala beta sürümünde çalışıyor olmasıdır. Ancak resmi sürümün yayınlanmasından önce birden fazla oyun optimizasyonu ve sunucu genişletme faaliyetlerinin tamamlanması gerekmektedir. Hayranların bir diğer şikayetlendiği konu ise Yordle görevlerini tamamlamadan, etkinliğin 29 Ocak’ta sona erecek olması.

Şimdilik aşırı yükleme sorunu, Wild Rift sunucuları için devam eden bir sorundur. Oyunun tam sürümünün bu sorunu çözmesi bekleniyor. Sizde oyunda yaşadığınız sorunları sosyal medya hesapları üzerinden bildirerek daha hızlı çözüm üretilmesine ve oyunun çok daha iyileştirilmesine fayda sağlayabilirsiniz.


Teemo Wild Rift'e Geliyor


 Oyunların geliştirme ve etkinlik döneminde, kullanıcı sayısında yeni gelecek veya getirilen içeriklere göre artış gözlemlenebilir ve yeni bir içerik yaması veya oyun güncellemesi yayınlandıktan sonra aniden artabilir. Büyük sunuculara duyulan ihtiyaç bundan dolayı kaynaklanmaktadır. Wild Rift, kullanıcılarında artış dalgalanmaları nedeniyle "Sırada" gibi hatalar ve yavaşlamalar yaşıyor. Oyunu oynayan kişi sayısında ki bu ani değişiklikler, oyunun belirli alanlarını etkileyebilmektedir. Bu nedenle, oyuncuların belirli oyun içi etkinlikleri oynamadan veya tamamlamadan önce bir bekleme listesinde olması gerekir.

Betada, oyun sunucuları başlangıçta sınırlı kapasiteyle daha kısa bant genişliğine sahiptir. Sunucunun aşırı yüklenmesi sorunları, oyunun tam sürümüyle birlikte eminiz ki kaybolacaktır. Riot Games konu hakkında henüz yorum yapmadı fakat Wild Rift ‘in tasarım direktörü Mark Yetter, kısa süre önce geliştirme ekibinin "hatalar üzerinde aktif olarak çalıştığını" ve diğer kalıcı sorunlar üzerinde çalışmaya devam edeceğini doğruladı.


► Hemen Wild Rift Vahşi Çekirdek satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.