Viper'in güncellenmesinin Valorant'a etkisi nasıl oldu?

Viper'in güncellenmesinin Valorant'a etkisi nasıl oldu?
Zehirli Valorant Ajanı güçlendirildi, ancak sorunlar devam ediyor gibi

Viper, Valorant'ın en az kullanılan Ajanı olabilir. Valorant oyuncuları, Viper'ı diğer Temsilciler kadar seçmezler. Bu bir gerçek.

Yetenekleri ve becerileri sorun değil. Sorun, Riot Games'in onu faydalı hale getirmesinin çok uzun sürmesiydi. Valorant piyasaya çıktığında, Viper bol miktarda potansiyele sahipti.

Sonunda bu potansiyelden yararlanıldı, ancak diğer Temsilciler de onları daha uygulanabilir hale getirmeye devam eden değişiklikler aldı. Oyuncular, Viper'ın neden fazla seçilmediğine dair hala nedenler buluyor.

Son zamanlarda Reddit üzerine yapılan bir tartışma, Viper'ın oyundaki etkilerinin oyuncuya asist sütununda herhangi bir sayı vermediğine dikkat çekti.

"Viper'in İni" Yeteneği Asist Sayılmıyor

FOXNGAME

Asistler, Valorant'taki en önemli stat değildir, ancak birisinin takım oyuncusu olduğu zaman kesinlikle gösterilirler. Çok sayıda asisti olan biri öldürmeyebilir, ancak açıkça destekleyici bir oyuncu olduğunu gösterir. Viper yetenekleri konusunda bir takıma gerçekten yardımcı olabilir, ancak destek statüsünün tanınmasını sağlayamaz. Birkaç Temsilciye yeteneklerine göre destek puanı verilir.

Cypher'ın, bir takım arkadaşı Tuzaklara takılan bir oyuncuyu ortadan kaldırdığında asist alması ve Sage tarafından diriltilen veya iyileşen bir oyuncu öldüğünde, Sage'in yardım alması buna örnek olarak verilebilir.

Viper'in üç yeteneği, Çürüme olarak bilinen bir etkiye karşılık gelir. Zehir Bulutu, Zehir Perdesi ve Ultimate, Viper'ın İni, Zehir içindeyken düşman sağlığını azaltır.

Bu Zehir etkin olduğunda ve rakip sağlığını yenilemediğinde, Viper o oyuncu bir takım arkadaşı tarafından öldürüldüyse asist puanı almaz. Diğer Valorant Ajanlar ile karşılaştırıldığında, korkunç bir gözlemdir.

Viper gerçekçi bir şekilde bölgeleri kilitleyen ve dumanlarla duvarlar kurabilen bir ajandır. Riot Games'in gösterdiği ilgisizlik nedeniyle kimse onu umursamıyor gibi görünüyor. Böylesine eşsiz bir Ajanın bu kadar kolay bir şekilde kenara atılması son derece talihsiz bir durum. Bu, Viper'ın Valorant'ın rekabetçi maçlarında neden neredeyse hiç seçim görmediğinin bir başka nedeni.

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.