Valorant'ta Yer Alan En İyi 5 Ulti Yeteneği

Valorant'ta Yer Alan En İyi 5 Ulti Yeteneği
Valorant'taki her Ulti yeteneği güçlüdür, ancak bazıları diğerlerinden çok daha kullanışlıdır.
Yetenekler, Valorant'ı tipik bir FPS oyunundan daha fazlası yapan şeydir. Temel yetenekler, satın alınması gereken yetenekler ve kazanılan ulti yetenekleri vardır. Valorant'taki üstün yetenekler savaşın gidişatını değiştirebilir. İstihbarat toplayabilir, ciddi zararlar verebilir veya bir kaçış yolu sunabilirler. Her Valorant ajanının kullanmak için bir ulti yeteneği vardır. Hepsinin farklı mekaniği ve farklı etkileri var. Şu anda Valorant'ta en iyisi olarak kabul edilebilecek beş ulti yeteneği var.

En İyi 5 Valorant Ulti Yeteneği

#5 - Uydu Saldırısı

Uydu Saldırısı, Brimstone'un ulti yeteneğidir. Brimstone, Valorant'ta bir kontrolör ajanıdır. Uydu Saldırısı kesinlikle haritanın konumunu kontrol etmesine izin veriyor. Geniş bir alana etki eder ve düşmanları öldürmek için tuzağa düşürür veya onları kaçmak için zorlar. Bu, siteleri açabilir ve başka hiçbir yeteneğin yapamayacağı şekilde takımı ve kendisini avantajlı hale getirebilir.

#4 -Viper’ın İni

Viper, diğer Valorant ajanlarına kıyasla neredeyse hiç kullanılmaz. Onun ulti yeteneği olan, Viper’ın İni, yine de en iyilerinden biridir. Tüm şeritleri kilitleyebilir. Viper’ın İni, büyük bir alanı kaplayan bir miktar toksin gönderir. Viper 15 saniyeden fazla onun dışında olmadığı sürece tüm harita için kalır. Ortadan bir saldırıyı önlemek, belirli bölgeleri tutmak veya bir ekibin belirli bir bölgeye erişimini kısıtlamak için kullanabilir. İçerideki düşmanların Viper oyuncuları için tehtidi minimuma indirerek bu ulti yeteneğini kullanmak raundu kazanmanın kesin bir yoludur.

#3 - Nefes Kesen

Nefes Kesen yeteneği büyük hasar verir. En iyi Raze oyuncuları, bir Valorant oyunu boyunca Nefes Kesen yeteneğini birçok kez kazanabilirler. Bir Düellocu olarak, Raze'in görevi parçaları toplamaktır ve roketatarı kesinlikle yardımcı olur. Bir Patlayıcı Çanta ile birleştirildiğinde, oyuncular köşelerde bir düşmana doğru kelimenin tam anlamıyla uçabilirler. Birden fazla açı tutuyorsa, Nefes Kesen yeteneği bunları kolayca etkisiz hale getirmeye yetecektir. Köşeleri temizleyebilir, bölgeye girişleri  durdurabilir veya Raze'nin uygun gördüğü şekilde düşman oyuncuları ortadan kaldırabilir.

#2 - Nöron Hırsızı

Cypher, en iyi Valorant ajanlardan biridir. Beceri seti bilgi toplama ve bölge kontrolü etrafında dönüyor. Ulti yeteneği, bunların çoğundan üstündür. Nöron Hırsızı'nın çalışması için önceden öldürülmüş bir düşmana ihtiyacı var. Tek aksilik budur. Bunu bulduktan sonra, Cypher şapkasını cesedin üzerine fırlatır ve kalan tüm düşmanları ortaya çıkarır. Bu, turun herhangi bir anında kullanışlıdır. Takımın başlangıçta nereden baskı uygulayacağı veya nereden gelebileceğine karar verebilir. Nöron Hırsızı yeteneği, Valorant'taki en iyi istihbarat toplama yeteneğidir.

#1 - Yanardöner

Yanardöner Phoenix'e ait bir ulti yeteneğidir. Phoenix, üst düzey bir Valorant ajanıdır ve bunun sebebi yetenekleri. Yetenek Phoenix'e aşağı yukarı ikinci bir hayat verir. Yenildikten sonra yeniden doğması için bir işaretçi yerleştirilir veya zamanlayıcı biter. Yine de yeniden doğmadan önce, yeteneği kullanmadan önce yapabileceği her şeyi yapabilir. Phoenix, Yanardöner durumundayken bu yeteneğini kullanarak rakiplere zorlu dakikalar yaşatabilir, öldürdüğü düşmanlardan bir silah kapabilir ve birkaç kişiyi daha etkisiz hale getirmeyi deneyebilir. Valorant'taki en iyi ulti yetenek olduğu düşünülebilir.

Bu linke tıklayarak Valorant VP satın alabilirsiniz!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.