Valorant'ta Yeni Skye Açığı Bulundu

Skye oyuncuları, Valorant Bind haritasındaki Işınlayıcı kapılarını açmak için Trailblazer Bug'ını kullanabilir.

Valorant'ta Skye, 2. Perde'deki Cypher'a çok benziyor. Son Perdede Cypher, keşif araçlarını düşman konumlarını doğrulamaktan daha fazlasını yapmak için kullanılıyordu. Kamerası, Bind'in ışınlayıcı kapılarına belirli bir açıyla yerleştirildiğinde içinden geçecek bir istismara sahipti. Oyuncu daha sonra sadece kamerayı hareket ettirerek kapı mekanizmasını uzaktan kontrol edebilecekti.

Yukarıdaki video, istismarın ne kadar çılgınca olduğunu gösteriyor ve Riot Games bunu kısa süre sonra bir güncellemeyle yamaladı.

Ancak, Skye şimdi onun yerine "en çok kırılmış keşif ajanı" saflarına katılmış görünüyor. Kısa süre önce keşfedilen bir istismarda, Trailblazer Wolf'un sadece ışınlama kapılarını açmadığı, aynı zamanda Ascent'te bunlardan geçebileceği anlaşılıyor.

Bununla birlikte, istismarlar göründüğü kadarıyla inanılmaz olsa da, yetenek kitini kullanmanın en pratik yolu olmadığını unutmamak gerekir. Cypher kamerasından farklı olarak, Skye’nin Trailblazer Wolf'u tekrarlanamaz ve yetenek de bir süre sonra yenilenemez.

Bu nedenle, istismar oldukça duruma özgüdür, ancak tüm koşullar karşılandığında gerçekten de oyun kazanılabilir.

Valorant'ta Skye Trailblazer açığını kullanma

KARSN // Valorant'tan alınan yukarıdaki YouTube videosu, Skye Trailblazer istismarının hem Bind hem de Ascent'te nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak gösteriyor.

Bununla birlikte, Valorant topluluğunun çoğu, bu istismarın bir hata mı yoksa Riot'un amaçladığı bir şey mi olduğu konusunda kafaları karışmış durumda. 

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.