Valorant'ta Skye Oynamak İçin İpuçları Ve Püf Noktaları

Valorant'ta Skye Oynamak İçin İpuçları Ve Püf Noktaları
Valorant'a son eklenen karakter Skye'ın özellikleri ve becerilerine bakacağız...

Valorant'ta rakibinizi takip etmeyi ve ardından onları avlamayı seviyorsanız , Skye'ye bir şans vermeyi düşünmelisiniz. Takımın en yeni karakterin, herhangi bir takıma bol miktarda fayda sağlar ve düşmanları bulmak ve onları kör tutmak (kelimenin tam anlamıyla) için harika bir iş çıkarır. Skye birkaç haftadır oyunda ve onun hakkında bilgi edinme ve onu oynamanın en etkili yollarını bulma şansımız çok oldu. İşte, şımarık Avustralyalıdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanabileceğiniz Skye için bazı ipuçları ve püf noktaları.


Skye'nin tüm yetenekleri , takım arkadaşlarına yardımcı olmaya odaklanır. İşte bunları nasıl kullanmanız gerektiğine dair ipuçlarımız.

Regrowth / Büyütme

Bu Skye'nin iyileştirme yeteneği. Bir iyileştirme cihazını kuşanır ve belirli bir yarıçap içindeki görüş alanındaki müttefikleri iyileştirmek için onu etkinleştirebilir. Limitli bir iyileştirme miktarına sahiptir ve iyileşmesi kaldığı sürece onu çözebilir ve yeniden kullanabilir.

Bunu kullanmak çok basit: eğer müttefiklerinizi yaralandıysa, onları iyileştirin. Aynı anda birden fazla müttefiki iyileştirebileceğinizi unutmayın. Kendinizi iyileştirmek için yeniden büyümeyi kullanamazsınız, bu yüzden çabalayarak kaynağı boşa harcamayın.

Trailblazer  / Öncü 

Skye, kaplanının kontrolünü ele geçirir ve onu düşmanları bulmak için kullanır. Kaplan hareket ederken zıplayabilir ve Skye ona düşmanlara atlamasını ve onları sarsmasını emredebilir. Skye, kaplanı kontrol ederken savunmasızdır, bu nedenle bu yeteneği yalnızca güvenli bir noktadan kullanın.

Düşmanları bulmak için öncelikle bu yeteneği kullanmalısınız. Kaplanın vizyonu yok, ancak siz onları görmeden onu vururlarsa rakiplerin etrafta olup olmadığını yine de anlayabilirsiniz. Biriyle karşılaşırsanız, onları sarsın ve takım arkadaşlarınıza seslenin ki içeri girebilsinler.

Guiding Light / Yol Gösterici 

Bu Skye'nin körlüğü ve eğer ona çarptıysanız, ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz. Skye, görüş alanındaki herkesi kör etmek için patlatabileceği bir şahin fırlatır. Skye birini kör ederse, "kör" diye seslenir, yani bilirsiniz.

Öncelikle ve en önemlisi, bu yetenekle kendinizi veya takım arkadaşlarınızı kör etmediğinizden emin olun. Düşmanlarınızın saklanacağından şüphelendiğiniz köşelere veya dumanlara yollayın ve ardından patlatın. Skye'nin birine çarptığını söylemesi için dinleyin ve sonra içeri girin. Körünüzü de atmadan önce, düşmanların nerede saklandığını bulmak için Trailblazer'ı kullanabilirsiniz.

Seekers / Arayanlar

Bu Skye'nin ultisi  ve oyundaki en iyi takip araçlarından biri. Düşmanları bulup öldürülmezlerse onları kör edecek üç Arayıcı gönderir.

Düşmanların saklandığı yeri araştırmak için bir alanı iterken veya savunurken bunu kullanın. Arayıcıları da tuzağa düşürebilirsiniz, çünkü düşmanlar körleri önlemek için onları yok etmeye çalışacaktır. Onları takip edin, düşmanların nerede olduğunu bulun ve onları Arayıcılarla birlikte saldırın. Her zaman ekibinize planınızı bildirdiğinizden emin olun, böylece onlar da takip edebilir.

Skye, Valorant'ta oynamak için harika bir Ajan , bu yüzden onu kendiniz denediğinizden ve yeteneklerini hissettiğinizden emin olun. Sadece takım arkadaşlarını çok fazla kör etmemeye dikkat edin!

En Uygun Valorant Points VP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.