Valorant'ta Hatalar Devam Ediyor

Valorant'ta Hatalar Devam Ediyor
Twitch üzerinden yayın yapan oyuncu, Sova'nın oklarının duvardan geçtiğini saptadı ve Riot Games'ten bunu düzeltmelerini istedi.

Valorant , taktik FPS oyunları içinde en iyi isimlerden biri olmuştur. Bu Riot Games unvanı önümüzdeki yıl küresel şampiyonluk sahnesine girecek ve yakında Riot'un ikonik MMORPG League of Legends statüsüne yükselmesini bekliyoruz. Bununla birlikte, hatalardan ve sorunlardan, hatta bazen oyun bozanlardan payına düşeni almaya devam ediyor.

FOXNGAME

Son zamanlarda, Twitch yayıncısı Average Jonas , oyunda yaşadığı bir sorunu gösteren bir tweet yayınladı. Bu aksaklık nedeniyle, Sova'nın okları duvarlardan sekmek yerine duvarlardan geçiyor gibi görünüyor. Jonas bunu özel bir maçta yaşadı. Tweet'inde Riot'taki geliştiricilere seslendi ve bunu kontrol etmelerini istedi.

" Hey, @PlayVALORANT @riotgames Sanırım oyununu bozdum .. Doubleshot yapmak istedim ama olmadı; Bunu iki kez kontrol etmenizi istiyorum! "

Şimdi, diğer oyuncular bu hatayı bildirmediği için bu sorun henüz yaygın bir sorun değil gibi görünüyor. Ancak, geliştiriciler kalıcı bir sorun haline gelmeden önce konuyu incelemelidir.

Valorant'ta ajan hataları hala devam ediyor; Killjoy'dan sonra yerini Sova payını aldı

Oyunu günlük olarak oynayanlar veya oyundaki son olaylardan haberdar olanlar, Haven'daki son Killjoy hatasını biliyorlar. Bu hata nedeniyle oyuncular Killjoy'un kulesini duvarların içine yerleştirebilirler (evet, bunu doğru duydunuz). Bu nedenle, taret görünmez kalarak tespit ettiği anda düşmanları vuracaktır.

Bir duvarın içinde olduğu için, ona hasar veremezsiniz ve nihai bir savunma hattı sağlarken, kullanıcı taret aktif olduğu sürece birkaç ücretsiz öldürme almaya devam eder. Bazı oyuncular Killjoy sorununa karşı koymanın bir yolunu bulmuş olsa da, geliştiriciler bunu henüz düzeltmedi.

Bununla birlikte, Riot Games'in geçmişi göz önüne alındığında, geliştiriciler bunu önümüzdeki yamalarda kesinlikle düzeltecek. En azından durumun böyle olduğunu umuyoruz.

Ucuz Valorant Points VP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.