FOXNGAME
Canlı Destek

Riot, Valorant'a Outlaw Adlı Keskin Nişancı Silahı Getiriyor

Riot, Valorant'a Outlaw Adlı Keskin Nişancı Silahı Getiriyor
Son zamanlarda saygın bir kaynağın sızdırdığı bilgilere göre, Valorant oyununa yeni bir silah eklenmesi planlanıyor: Outlaw.

Valorant, son birkaç yılda popülerliği hızla artan bir PC tabanlı birinci şahıs nişancı oyunudur. Riot Games'in e-spor dünyasında büyük bir hayran kitlesi kazandırmış ve sürekli yeni içerikler sunarak popülaritesini artırmıştır. Yakın tarihli sızıntılara göre Riot Games, Valorant için heyecan verici bir güncelleme planlıyor: Yeni bir silah eklemek. 

Popüler Valorant haber kaynağı ValorLeaks'in paylaştığı bilgilere göre, geliştiricilerin "Outlaw" adında yeni bir keskin nişancı silahı üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu, Valorant tarihinde bir ilk olacak, çünkü oyunun çıkışından bu yana silah koleksiyonu değişmemişti.

2020'de tam sürümü piyasaya sürülen Valorant, oyunculara 6 sınıfa ayrılmış toplamda 17 farklı silah ve bir bıçak sunuyor.

  • Beylik Silahlar: Classic, Shorty, Frenzy, Ghost, Sheriff
  • Hafif Makineliler: Stinger, Spectre
  • Pompalı Tüfekler: Bucky, Judge
  • Tüfekler: Bulldog, Guardian, Phantom, Vandal
  • Keskin Nişancı Tüfekleri: Marshal, Operator
  • Ağır Silahlar: Ares, Odin
  • Yakın Dövüş: Taktik Bıçak

Valorant Keskin Nişancı Sınıfına Yeni Bir Silah Ekleniyor

Son zamanlarda saygın bir kaynağın sızdırdığı bilgilere göre, Valorant oyununa yeni bir silah eklenmesi planlanıyor: Outlaw. Veri madencisi ValorLeaks'in Twitter üzerinde paylaştığı gönderiye göre, bu yeni silah bir keskin nişancı türünde olacak.

Sızdırılan görsel aynı zamanda silahın maliyetini de gösteriyor: 2400. Bu, Outlaw'ın 950 maliyetli Marshal ve 4700 maliyetli kudretli Operator arasında bir yerde konumlandığını gösteriyor.

Şu an için, Marshal düşmanları tam kalkanla iki vuruşta öldürebilirken, Operator tek bir vuruşta hedefi öldürebilir. Yeni silah hakkında detaylı bilgi sızdırılmadı ancak, hasar değerinin mevcut keskin nişancılar arasında bir dengeye sahip olması bekleniyor. Oyun deneyimini daha da çeşitlendirmek için yapılan bu hamle, Valorant'ın popülaritesini artırabilir.

Outlaw ne zaman yayınlanacak?

Outlaw'ın çıkışı Riot Games tarafından resmi olarak onaylanmadı. Bu nedenle tarih hala belirsiz.

Valorant oynamanın eğlenceli kısımlarından biri de devasa cephaneliğinin çok yönlülüğünü deneyimlemek. Henüz onaylanmamış olsa da yeni bir silahın piyasaya sürülmesi kesinlikle oyun metasında ve ekonomisinde bazı ilginç değişiklikler getirecek.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}