Valorant’ın Yeni Şenlik Kostüm Paketi Sizlerle

Valorant’ın Yeni Şenlik Kostüm Paketi Sizlerle
Riot Games, First Strike finallerinden önce yeni Şenlik kaplama paketini yayınladı.

Valorant tasarım ekibi, taktiksel FPS oyunu için en havalı silah kozmetiklerinden bazılarını yaratırken sürekli olarak çıtayı yükseltiyor ve bir tık ötesine geçmeyi başarıyor. Singularity, Elderflame ve Ion koleksiyonunun oyundaki en çekici görünümlerden bazıları olmasıyla Valorant geliştiricileri, oyuncuların silahlarını istedikleri şekilde özelleştirmelerine yardımcı olma konusunda her zaman sınırları zorluyor. Bu sefer, geliştiriciler stil yerine renkle bunu sağlama yoluna gitti. First Strike finallerinin öncesinde Valorant tasarım ekibi şimdiye kadarki en renkli görünümlerinden birini yayınladı. Gökkuşağı estetiğine dayanan Valorant'ın Şenlik temalı dış görünüm paketi, renklerin keyfini oyuna getiriyor ve oldukça şenlik vari bir atmosfer yaratıyor. Şenlik kozmetik seti, kutlama ruhunu sembolize ediyor ve çok yakında gelecek tatil sezonu ile bu, tematik olarak çok uygun. Estetik olarak, Valorant tasarım ekibinin oyunun belirli safhaları boyunca "Seçilmiş Koleksiyon" kozmetik sunumunun üstüne çıktığı için, benzersiz görünümlerden biridir.

Valorant Şenlik Kaplama Paketinin Maliyeti

Kozmetikler ayrı ayrı 875 VP'ye mal olacak ve paketin tamamı 2930 VP'ye mal olacak ve bu da seti "Seçilmiş Koleksiyon" kısmına yerleştirecektir. Setin Gökkuşağı estetiği çok benzersiz ve Valorant hayranları seti bütünüyle satın almaya başladı bile. Şenlik paketi 3 Aralık'ta piyasaya sürüldü ve Valorant ilerleyen tarihlerde harika yeni silah kaplamaları ile de bizlerle olacak.

Valorant Şenlik Kaplama seti şuana kadar sunulan açık ara en renkli silah kozmetiği olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Valorant'ın Şenlik kaplama seti yalnızca aşağıdaki 5 silah için geçerli olacak:

FOXNGAMEFOXNGAME
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.