Valorant Yeni Skin Paketi: Origin Sızdırıldı

Valorant Yeni Skin Paketi: Origin Sızdırıldı
Valorant veri madencileri 3. Bölüm 1. Kısım için hazırlanan yeni Origin silah koleksiyonunu sızdırdı.

Valorant Origin silah koleksiyonu geliyor! Riot Games, her yeni bölümde hayran kitlesi için yeni silah skinleri ve kozmetikleri ortaya çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde Valorant veri madencileri yaklaşan Bölüm 3 Kısım 1 için yeni skin paketi Origin’i sızdırdı. Valorant'ın birinci sınıf içerik sanat yönetmeni Sean Marino ve kıdemli yapımcı Preeti Khanolkar, bilimkurgu ve antik zanaatkârlığın görünüşte zıt temalarını birleştiren YouTuber DiegoteTV ile yaptığı röportajda, yaklaşmakta olan Origin dış görünüm serisini tartıştı. Paket, Bucky, Frenzy ve Melee ile birlikte popüler Vandal ve Operator silahları için görünümler içerecek.

Marino skin paketini tanımlarken, "100 yıl önceki biri kendi dünyasında bir iPhone görseydi, bunun sadece düz bir sihir olduğunu düşünürdü" dedi ve ekledi "Bu silahın büyülü olduğunu hissettirmek istedik, ama gerçekten ileri teknoloji."

FOXNGAME

Origin Skin Paketi Beş Valorant Silah Kozmetiğine Sahip Olacak

Origin silah kaplamaları; siyah, kırmızı, yeşil ve beyaz olmak üzere dört farklı renkte, birbirinden güzel animasyonlarla Valorant’ın silah koleksiyonlarında yerini alacak.

♦ Origin Vandal

♦ Origin Operator

♦ Origin Bucky

──────────────────────────────────────────

► Valorant’ın Yeni 16. Ajanı "Grenadier" 

──────────────────────────────────────────

♦ Origin Frenzy

♦ Origin Melee

Silah efektlerinin öncekilere nazaran daha farklı ve hoş olduğunu söylemeliyim, özellikle de bıçağı çok orijinal görünüyor. Parçalara ayrılıyor gibi görünen animasyonu da çok ayrı bir hava katmış. Yuvarlak detaylarıyla dikkat çeken Origin skin paketi bence favori koleksiyonlar arasında yerini alabilir.  

Silahların fiyatları hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı ancak Origin silah derileri inanılmaz öldürme efektleri ve ekipman animasyonuna sahip olacağından, paketin toplam fiyatının 6000 VP, her bir silah içinde 1775 VP’ye mal olacağı varsayılabilir. Origin skin paketi çıkış tarihi hakkında da henüz bir tarih belirlenmedi ancak Valorant 3. Bölüm 1. Kısım, Haziran ayının üçüncü haftasında başlayacak.

Yaklaşan Bölüm 3 Kısım 1’de geliştiriciler, yeni bir ajan, Breach, Skye, Yoru ve Astra gibi bazı eski ajanlarda güncellemeler ve yeni silah kaplamaları gibi birçok yenilik getirecek. Yeni sezon, oyuncular için fazlasıyla heyecanlı olacak gibi görünüyor. Daha fazla Valorant haberi için bizi takip etmeye devam edin. FOXNGAME

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.