Valorant Yılbaşı Kostüm Paketi "Soğuk Çelik" Yakında Mağazada

Valorant Yılbaşı Kostüm Paketi "Soğuk Çelik" Yakında Mağazada
Sonunda Valorant'ın "Soğuk Çelik" adlı bir sonraki skin paketine bir göz atabildik.

Valorant, resmi Twitter sayfası aracılığıyla yeni kış skin paketi Soğuk Çelik koleksiyonunu oyunculara tanıttı. Tasarım olarak buz görünümüne sahip paket aynı temaya sahip dört silah ve bir yakın dövüş içeriyor.

Riot Games kısa bir süre önce Derin Sular skin paketini duyurdu ancak oyuncular arasında çok popüler olmadı. O zamandan beri birçok kişi yeni bir dış görünüm koleksiyonunun gelmesini bekliyor. Soğuk Çelik paketinin silahları modern görünüyor ama buzun altında donmuş durumda. Koleksiyona ayrıca, görünüme tamamen beyaz renk şemasından öne çıkan birkaç kırmızı öğe eklenmiş. Paketin farklı varyantlara veya benzersiz ses efektlerine sahip olup olmayacağı bilinmiyor.

───────────────────────────────────────────────────

► Valorant’ın Yeni Haritası “Jam” Kod Adıyla Biliniyor

───────────────────────────────────────────────────

Valorant Yılbaşı Koleksiyonu Soğuk Çelik Detayları: Ne Zaman Çıkıyor? Kaç VP?

Geliştiricilerin ortaya koyduğu gibi, Soğuk Çelik oyuncular ne kadar uzun süre ateş etmezse, silahlarında o kadar fazla buz birikiyor. Bununla birlikte, biriktikçe ve kişi koleksiyon paketiyle donatılmış bir silahla ateş etmeye başladığında, buz parlak bir animasyonla paramparça olur.

FOXNGAME

Oyunun Yardımcı Sanat Yönetmeni Sean Marino, özel bir röportajda şunları söyledi: “Bence bu, oyuncuların oyunu nasıl oynamasını istediğimiz fikrine giriyor. "Acele etmeyin. Planlı olun" gibi. Silahınıza bakarsanız ve üzerinde hiç buz yoksa, belki de sakinleşmeniz ve bir saniyeliğine rahatlamanız gerekiyor.

Bu, Valorant'ın en benzersiz özelliklerinden biridir. Yeni koleksiyon, oyuncuların maçtaki genel performanslarını sayıların veya istatistiklerin yardımı olmadan, yalnızca skin yardımı ile takip etmelerine olanak tanır. Valorant bazen yoğun olabilir ve oyuncuların oyun içinde endişelenmesine ve hatta öfkelenmesine neden olabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar görünüm koleksiyonuna sahipse, silahları onlara yavaşlamaları ve rahatlamaları için bir ipucu verebilir.

Valorant Soğuk Çelik paketindeki silahlar:

  • Operator
  • Vandal
  • Bulldog
  • Classic
  • Yakın Dövüş

Şu an itibariyle, Soğuk Çelik paketinin fiyatı açıklanmadı. Riot Games'in resmi açıklamasına göre, Soğuk Çelik kostüm paketi 15 Aralık 2022’de son yamayla birlikte mağazada olacak.


► Valorant Points'te %18 indirim! Ucuz VP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/valorant

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.