FOXNGAME
Canlı Destek

Valorant Yılbaşı Kostüm Paketi "Soğuk Çelik" Yakında Mağazada

Valorant Yılbaşı Kostüm Paketi "Soğuk Çelik" Yakında Mağazada
Sonunda Valorant'ın "Soğuk Çelik" adlı bir sonraki skin paketine bir göz atabildik.

Valorant, resmi Twitter sayfası aracılığıyla yeni kış skin paketi Soğuk Çelik koleksiyonunu oyunculara tanıttı. Tasarım olarak buz görünümüne sahip paket aynı temaya sahip dört silah ve bir yakın dövüş içeriyor.

Riot Games kısa bir süre önce Derin Sular skin paketini duyurdu ancak oyuncular arasında çok popüler olmadı. O zamandan beri birçok kişi yeni bir dış görünüm koleksiyonunun gelmesini bekliyor. Soğuk Çelik paketinin silahları modern görünüyor ama buzun altında donmuş durumda. Koleksiyona ayrıca, görünüme tamamen beyaz renk şemasından öne çıkan birkaç kırmızı öğe eklenmiş. Paketin farklı varyantlara veya benzersiz ses efektlerine sahip olup olmayacağı bilinmiyor.

───────────────────────────────────────────────────

► Valorant’ın Yeni Haritası “Jam” Kod Adıyla Biliniyor

───────────────────────────────────────────────────

Valorant Yılbaşı Koleksiyonu Soğuk Çelik Detayları: Ne Zaman Çıkıyor? Kaç VP?

Geliştiricilerin ortaya koyduğu gibi, Soğuk Çelik oyuncular ne kadar uzun süre ateş etmezse, silahlarında o kadar fazla buz birikiyor. Bununla birlikte, biriktikçe ve kişi koleksiyon paketiyle donatılmış bir silahla ateş etmeye başladığında, buz parlak bir animasyonla paramparça olur.

FOXNGAME

Oyunun Yardımcı Sanat Yönetmeni Sean Marino, özel bir röportajda şunları söyledi: “Bence bu, oyuncuların oyunu nasıl oynamasını istediğimiz fikrine giriyor. "Acele etmeyin. Planlı olun" gibi. Silahınıza bakarsanız ve üzerinde hiç buz yoksa, belki de sakinleşmeniz ve bir saniyeliğine rahatlamanız gerekiyor.

Bu, Valorant'ın en benzersiz özelliklerinden biridir. Yeni koleksiyon, oyuncuların maçtaki genel performanslarını sayıların veya istatistiklerin yardımı olmadan, yalnızca skin yardımı ile takip etmelerine olanak tanır. Valorant bazen yoğun olabilir ve oyuncuların oyun içinde endişelenmesine ve hatta öfkelenmesine neden olabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar görünüm koleksiyonuna sahipse, silahları onlara yavaşlamaları ve rahatlamaları için bir ipucu verebilir.

Valorant Soğuk Çelik paketindeki silahlar:

  • Operator
  • Vandal
  • Bulldog
  • Classic
  • Yakın Dövüş

Şu an itibariyle, Soğuk Çelik paketinin fiyatı açıklanmadı. Riot Games'in resmi açıklamasına göre, Soğuk Çelik kostüm paketi 15 Aralık 2022’de son yamayla birlikte mağazada olacak.


► Valorant Points'te %18 indirim! Ucuz VP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/valorant

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: Valorant VP Satın VALORANT VP SATIN AL indirimli valorant vp satın al valorant vp en uygun Valorant VP satın al ucuz Valorant VP satın al en ucuz Valorant VP satın al indirimli valorant vp ucuz valorant vp valorant vp al Valorant yeni silah skinleri Valorant yeni skin Valorant yeni skin paketi Valorant yeni skin paketi Valorant vp satın al Valorant yeni skin paketi ne zaman çıkıyor Valorant yeni skin paketi ne zaman çıkıyor indirimli valorant vp al ucuz valorant vp al valorant vp fiyatları Valorant vp indirimli Valorant vp ucuz satın al Valorant vp fiyatları 2022 valorant vp indirimli satın al valorant yeni skin paketi ne zaman çıkacak valorant yeni skin paketi ne kadar valorant yeni skin paketi kaç vp valorant yeni skin paketi fiyat valorant yeni skin paketi satın al valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman çıkıyor valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman çıkacak valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik kaç vp valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik kaç tl valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne kadar valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik fiyat valorant yeni kostüm paketi valorant yeni kostüm paketi ne zaman valorant yeni kostüm paketi ne zaman çıkıyor valorant yeni kostüm paketi ne zaman çıkacak valorant yeni kostüm paketi ne kadar valorant yeni kostüm paketi fiyat valorant yeni kostüm paketi kaç tl valorant yeni kostüm paketi kaç vp valorant yeni kostüm paketi satın al valorant yeni görünüm paketi valorant yeni görünüm paketi ne zaman valorant yeni görünüm paketi ne zaman çıkıyor valorant yeni görünüm paketi kaç vp valorant yeni görünüm paketi kaç tl valorant yeni görünüm paketi fiyat valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik ne zaman çıkıyor valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik fiyat valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik kaç tl valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik kaç vp valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik ne kadar valorant yeni görünüm paketi Soğuk Çelik satın al valorant yeni skin paketi kaç vp valorant yeni skin paketi fiyat valorant yeni skin paketi satın al valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman çıkıyor valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne zaman çıkacak valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik kaç vp valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik kaç tl valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik ne kadar valorant yeni skin paketi Soğuk Çelik fiyat valorant yeni kostüm paketi valorant yeni kostüm paketi ne zaman valorant yeni kostüm paketi ne zaman çıkıyor
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}