Valorant Yeni Skin Paketi “Champions 2021” Şimdi Vitrinde

Valorant Yeni Skin Paketi “Champions 2021” Şimdi Vitrinde
Valorant Yeni Skin Paketi “Champions 2021” şimdi mağazada sizleri bekliyor. Ücretsiz oyuncu kartları, silah uğuru ve sprey için göz atın.

Valorant Champions Tour 2021 turnuvasına özel olarak Riot Games, “Champions 2021koleksiyonunu bu akşam vitrine getiriyor! Görsellere birazdan bakacağız ama söylemezsek içimizde kalır; Yeni karambit bıçak çok güzel olmuş. Vandal ise görsel efektleri ile öne çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Sihirpunk 2.0 koleksiyonu oyuncuların mağazasına gelmişti. Yakın dövüş silahı oyuncular tarafından sevilse de paket içeriğinde Vandal veya Phantom olmadığı için çok fazla ilgi görmedi. Champions 2021 paketi içerisinde 2 parça eşya bulunduruyor. Az önce bahsettiğimiz Vandal ve karambit bıçak. İsterseniz Champions 2021 silah koleksiyonuna ve fiyatına bir bakalım. 

Valorant “Champions 2021” Skin Paketi

FOXNGAME

Champions 2021 skin koleksiyonunun bir renk paketi olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Bu akşam Valorant mağazasında vitrinde öğreneceğiz. İsterseniz görsellere ve videolara bir göz atalım.

Champions Oyuncu Kartları & Unvanı

FOXNGAME

Valorant Champions setinin içinde üç adet oyuncu kartı bulunuyor. Kartlarda sırasıyla Phoenix, Brimstone ve Sage karakterleri görülebilir. Kartlara ek olarak “Champion” unvanı da pakete dahil. VCT heyecanını ölümsüzleştirmek isteyen oyuncular için bire bir.

Valorant “Champions” Oyuncu Kartı, Silah Uğuru ve “Champions” Spreyi

FOXNGAME

Valorant Champions oyuncu kartı bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtıldı. Eğer envanterinizde bulamıyorsanız oyunu kapatıp yeniden açmayı deneyin. Envanterinize gelecektir.

Valorant Champions Tour 2021 etkinliği dahilinde alabileceğiniz bir adet sprey ve silah uğuru bulunuyor. Spreyi Aralık 1 – 11 tarihleri arasında Twitch üzerinden Champions turnuvasını izleyerek alabilirsiniz. Silah uğuru ise sadece 12 Aralık tarihinde final yayınını izleyerek alabileceğinizi de ekleyelim.

Valorant Champions 2021 Silah Koleksiyonu Fiyatı, Kaç VP?

VCT 2021 özel skin koleksiyonu fiyatı 6263 VP olarak belirlendi. Vandal tek başına satın almak isterseniz 2675 VP, Karambit tek başına 5350 VP olacak. Paket içerisindeki silahları ayrı ayrı satın alabilme şansınız da bulunmakta.

Valorant’a yeni gelecek silah koleksiyonu “Champions 2021” hakkında bildiklerimiz bu kadardı. Eğer ilginizi çektiyse sınırlı süreliğine vitrinde olacak koleksiyonu kapmanızı öneriyoruz. Efektleri ve bitiriş animasyonu bizce aşırı keyifli olmuş. Yeni karambit de Asil karambiti sevmemiş oyuncular için birebir. Şimdilik görüşmek üzere!


► İndirimli VP satın almanın tek adresi Foxngame: https://www.foxngame.com/valorant

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.