Valorant Yeni Mod veya Modlar Yakında Gelebilir

Valorant Yeni Mod veya Modlar Yakında Gelebilir
Riot Games yeni Valorant için geliştirmelere devam ediyor ve bu süreçte yeni mod veya modlar oyuna dahil edilebilir. Henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen yeni mod veya modlar çok yakında gelebilir.
Valorant'taki yeni oyun modları, oyuncuların ve topluluğun katılması ve eğlenmesi için her zaman eğlenceli bir olay olmuştur. Rekabetçi aşamada yaşanılan rekabetin getirdiği yorgunluk için yeni modlar güzel bir mola noktası olmaktadır. Oyuncular genellikle Valorant'a gelecek oyun modlarını merakla beklemektedir. Kış Kartopu Savaşı modu inanılmaz bir başarı elde etti ve yeni Tırmanış modu da birkaç gün önce 2.03 yamasıyla piyasaya sürülmesiyle oldukça övgü almayı başardı. Ancak hem Kartopu Savaşı hem de Tırmanış, özel günlerde Valorant'a gelecek olan geçici oyun modlarıdır.Spike Rush ve Deathmatch şu ana kadar oyundaki iki kalıcı moddur. Bu modların ikisi de tam olarak rahatlatıcı bir mod olduğu söylenemez. Oyuncular bu modları rekabetçi moda girmeden önce ısınmak için kullanırlar ve açık olmak gerekirse, Deathmatch bazen Valorant'ın standart eşleştirmelerinden daha sinir bozucu olabilmektedir. Bu nedenle, Valorant topluluğunun oyuna yeni modlar, özellikle de arkadaşları ile sıraya girebilecekleri bir modun eklenmesini istemesi şaşırtıcı değildir. Neyse ki, Riot böyle bir alternatif yaratmak için çalışıyor ve bu yıl içinde Valorant'a yeni bir mod veya modlar gelebilir.

Valorant geliştiricileri yeni oyun modları hakkında çok önceden çeşitli bilgiler paylaşmakta ve fikir almaktadır. Bazı durumlarda ise bu yeni oyun modları tamamen saklı bir şekilde çalışma prensibi izlenerek ancak çıktığı anda duyurulmaktadır. Geliştiriciler yeni oyun modlarının geleceğini reddetmemek ile birlikte bu konuda kesin bir bilgi, süre veya tarih belirtmedi.

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.