Valorant Yeni Ajanı ‘KAY/O’ Sızdırıldı

Valorant Yeni Ajanı ‘KAY/O’ Sızdırıldı
Valorant’ın potansiyel yeni ajanı KAY/O kod adıyla sızdırıldı. Yeni ajanın ilk görüntüleri, yetenekleri için makaleye göz atın.

Valorant’ın yeni ajanı olduğu düşünülen KAY/O, veri madencileri tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Riot Games, Valorant’ın 2. Bölüm son perdesinde yeni bir ajan yayınlamadığı için oyuncular hayal kırıklığı yaşamıştı ancak Riot, 3. Bölüm ile yeni bir ajanın kadroya dahil edileceği duyurusunu yaptıktan sonra birçok sosyal medya ve topluluk sayfalarında 16. Ajan hakkında birçok spekülasyon yayıldı. Son olarak E3 2021 Summer Game Fest’te yeni ajan için kısa bir tanıtım yayımlayan Riot, pek fazla bilgiye değinmedi ancak fragmandan gördüğümüz kadarıyla yeni ajanımız bir robot. Hatta bu ajanın Killjoy tarafından yaratıldığı da çıkan spekülasyonlar arasında.

────────────────────────────────────────

En İyi Valorant Fare Hassasiyeti Ayarları

─────────────────────────────────────────

Valorant yeni ajanı KAY/O'nun ilk görüntüleri özel sızıntılar yoluyla, Discord sunucusundan bulunduğu söyleniyor. Ajan KAY/O yetenekleri veya oynanışı hakkında neredeyse hiçbir bilgi mevcut değil ancak söylentilere göre yeni ajanın yetenekleri belirli mesafelerden diğer ajanların yeteneklerini etkisiz hale getirebilecek ve Öncü ajanlara dahil olacak. Elbette Bölüm 3 yayınlanmadan kesin bir şey söyleyemek doğru olmaz. 

FOXNGAME

Şu anda mevcut Valorant bölümü birkaç gün içerisinde sona erecek ve Valorant 3. Bölüm 1. Kısım 22 – 23 Haziran tarihleri arasında başlayacak. O zamana kadar Valorant yeni ajanı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takip edin.

İndirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.