Valorant Yeni Ajan KAY/O Yetenekleri

Valorant Yeni Ajan KAY/O Yetenekleri
Valorant yeni ajanı KAY/O yetenek kiti, uzun bir bekleyişin ardından nihayet açıklandı. Robotik ajanın tüm kiti, düşman saldırılarını sınırlamaya yönelik olacak.

Valorant yeni ajanı KAY/O’nun yetenek seti sızdırıldı. Geçen ay boyunca Valorant hayranları, kadroya katılacak en yeni ajanın kim olacağını anlamak için içlerindeki Sherlock Holmes'u kanalize ediyorlardı. Geliştirici Riot, nihayet tüm spekülasyonlara bir son verdi ve oyuncuları, KAY/O’nun hem yetenek seti hem de oynanış stili hakkında bilgilendirmek amaçlı kısa bir tanıtım fragmanı yayınladı. Peki, ajan KAY/O’nun yetenekleri nelerdir?

KAY/O, bazı düşmanların yeteneklerini devre dışı bırakabilen bir robottur. Öncülere dahil olacak olan robotik ajan, aynı zamanda rakip takımın yeteneklerini kullanmasını engelleyen bir bastırma özelliğiyle birlikte, battle royale oyunlarında yaygın olarak görülen bir canlanma mekaniğine sahip. Yetenekler yerine silah oyunlarına güvenmek zorunda kalan oyuncularla, KAY/O kesinlikle "bela" olacak.

Riot Games, yeni ajan KAY/O’nun yetenek seti hakkında yaptığı açıklamada kısaca şunları söyledi:

KAY/O, tek bir amaç için yapılmış bir savaş makinesidir; radyanları etkisiz hale getirmek. Düşman yeteneklerini bastırma gücü, rakiplerinin savaşma kapasitesini sekteye uğratarak, onu ve müttefiklerini nihai üstünlüğü güvence altına alıyor.

Valorant Yeni Ajan KAY/O Yetenekleri

♦ E Yeteneği

KAY/O, fırlatıldığında çarptığı ilk yüzeye yapışan bir bastırma bıçağına sahiptir. Bıçak daha sonra sarılır ve patlama yarıçapına yakalanan herkesi bastırarak yeteneklerini işe yaramaz hale getirir.

♦ Q Yeteneği

KAY/O, fırlatıldıktan sonra patlayan ve görüş alanındaki rakipleri kör eden bir flaş bombası kuşanır. Flaşının harika bir yanı, zamanlamaları karıştırarak düşman takımı bir döngüye sokabilmenizdir. Sağ tıklamak, 1 saniye sonra patlayacak şarjlı bir flaş atar, sol tıklamak flaşı 1,6 saniye içinde patlatır.

♦ C Yeteneği

KAY/O, fırlatıldığında zemine yapışan bir patlayıcı parça kuşanır. Parça birden çok kez patlar ve her patlamada merkezde neredeyse ölümcül hasar verir.

♦ X Yeteneği – Ulti

KAY/O'yu güçlendiren ve bulunduğu yerden büyük enerji darbelerinin yayılmasına neden olan polarize Radyanit enerjisiyle anında aşırı yüklenir. Bu darbelerle vurulan düşmanlar kısa süreliğine bastırılır. Bu Ultimate, ajana bir Savaş Uyarısı (Combat Stim)  güçlendirmesi vermenin yanı sıra çok ilginç bir pasif yeteneğe sahiptir. KAY/O bu durumdayken öldürülürse, "dengesiz duruma" girer ve bir takım arkadaşı tarafından yeniden canlandırılabilir ve her turda ekstra bir karar verme düzeni eklenir.

──────────────────────────────────────

► Valorant 3. Bölüm Savaş Bileti Skinleri

──────────────────────────────────────

Söylediğimiz gibi, bir Öncü olarak KAY/O, düşman savunmasını kırmada harika işler başarabilir ve takımını zafere götürebilir. E yeteneği, rakipler büyük olasılıkla etki alanından uzaklaşmaya veya her iki şekilde de vurmaya çalışacağından, alan yaratmak için harika olabilir öyle ki bu yetenek hızlı bir giriş için flaşlarla eşleştirilebilen harika bir keşif aracıdır.

KAY/O'nun Üçüncü Bölüm: Yansıma ile birlikte ilk çıkışına sadece beş gün kaldı. Bu yüzden oyuncular için hazırlık aşamasında menzile girmek akıllıca olacaktır. Yeni temsilci, Valorant’ın oldukça büyük 3.0 yamasıyla yayınlanacak olan Bölüm 3’ün bir parçası olarak 23 Haziran’da canlı sunucularda yerini alacak.  

İndirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.