Valorant'ın Yeni Ajanı Bir Kontrol Uzmanı | Smokedancer

Valorant'ın Yeni Ajanı Bir Kontrol Uzmanı | Smokedancer
Güvenilir sızıntı kaynağı ValoraLeaks, 25 Aralık 2023 tarihinde 24. Valorant ajanı için teaser gibi görünen bir ekran görüntüsünü X ile paylaştı.

Güvenilir sızıntı kaynağı ValoraLeaks, 25 Aralık 2023 tarihinde 24. Valorant ajanı için teaser gibi görünen bir ekran görüntüsünü X ile paylaştı. Görüntü biraz bulanık ve çözümlemesi biraz karmaşık, uçan böceklere ve bir pastel, hayalî arka plan üzerinde bağlıyor gibi görünüyor. Hatta en büyük görüntünün bir tırtılın koza içinden çıkmasını anlatan bir kelebekle ilgili olabileceği düşünülmekte.

İlk potansiyel ipucu, 9 Ocak 2024'te yayınlanması planlanan 8. Bölüm 1. Kısım savaş biletindeki bir oyuncu kartını içeriyor. 

İlk olarak, oyuncu kartı, mor, sarı, mavi ve pembe tonlarındaki sakin renkleriyle oldukça güzel görünüyor. Ancak sadece renklere değil, aynı zamanda kubbe şeklinde bir yapı görüyorsanız, muhtemelen bir koza ve bu koza şeklinin kırılarak bir kelebeğin kanatlarını ortaya çıkardığı izlenimini veriyor. Oyuncu kartı ayrıca üzerinde birçok küçük kelebek izi de taşıyor. Bu varsayılan teaser'dan bir tahmin yapacak olursak, bu ajanın seti Valorant oyunlarında avantaj sağlamak için kelebekleri kullanabilir.

────────────────────────────────────────────────

► Valorant Breeze Haritası için Ajan Kompozisyonları

────────────────────────────────────────────────

Valorant’ın Yeni Ajanı Bölüm 8’de Yayınlanacak

Yeni ajan hakkında şimdilik pek bir bilgi yok ancak sızıntılar olası bir kod adı hakkında konuşuyor: Smokedancer. Uzun zamandır bir Kontrol Uzmanı gelmediğinden oyuncular 24. Ajanın bir Kontroller olacağını düşünüyor. Bu da Viper ve Omen'in duman kullanması gibi rakiplerin haritayla etkileşim şeklini değiştiren, belki dumanlar arasında ışınlanacağı veya dumanları kendi avantajlarına kullanacağı yeteneklere sahip olacağı anlamına geliyor.

Çıkış tarihi

Sızıntılara göre Valorant’ın yeni ajanı Bölüm 8 Kısım 2'de çıkacağı söyleniyor. Her zamanki kalıp devam ederse bu büyük olasılıkla Mart ayında olacak. Bölüm 8 Kısım 1, 9 Ocak 2024'te başlayacak ve muhtemelen iki ay sürecek.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}