Valorant Yeni Ajan 16 Hakkında Bilinenler

Valorant Yeni Ajan 16 Hakkında Bilinenler
Valorant’ın merakla beklenen 3. bölümü, çok sayıda içeriğin yanı sıra yeni bir ajanı oyuna dahil ediyor. Şimdilik "Grenadier" adında olacağı düşünülen yeni ajan hakkında tüm bilinenler makale yer almaktadır.

Valorant yeni ajan 16, merakla beklenen Bölüm 3’te oyuncularla buluşacak. İlk olarak veri madencilerinin oyun dosyasında bir kod bulmalarıyla başlayan 16. ajan spekülasyonları artarak devam etti ve birkaç gün önce Riot Games, Summer Games Fest 2021 etkinliği kapsamında Valorant’ın resmi Twitter hesabından yeni gelecek ajana ait olduğu düşünülen kısa bir fragman paylaştı. Görünüşe göre Killjoy tarafından saldırıya uğrayan Twitter hesabı, "Değişken kaldırıldı, Alarmbot çalışmıyor" başlığıyla şifreli bir resim yayınladı. Bu da oyuncuların yaklaşmakta olan ajanın Killjoy tarafından yaratılmış olabileceğinden şüphelenmesine neden oldu.

─────────────────────────────────

► Valorant Yeni Skin Paketi: Origin

─────────────────────────────────

Fragmanda daha yapımı tamamlanmış, yeni ajan olduğu düşünülen bir robot görünüyor. Henüz kesin bir bilgi yayınlanmamasına rağmen, hayranlar bu ajanın Killjoy tarafından Dünya-1 Radyanit’i çalmaya çalışan diğer dünyadaki ajanlara karşı savunmak için yaratılmış olabileceğinden şüpheleniyor. Öyle ki resmi Valorant Twitter hesabı birkaç gün önce Killjoy tarafından ele geçirilince, bu şüpheler bize de yerinde gibi geliyor.

Yeni ajanın yetenekleri ilgili resmi bir ayrıntı açıklanmadı ancak önceki tanıtımlara bakılırsa birçok hayran ajan 16’nın diğer ajanların yeteneklerini devre dışı bırakacak türde bir yeteneğe sahip olacağını öne sürüyorlar. Geliştiriciler de bir blog yazısında bu konuyu şu şekilde açıkladılar:

“Şu ana kadar eklediğimiz yetenekler, tüm hayatı boyunca FPS oynamış oyunculara tanıdık gelecektir. Fakat eklediğimiz diğer öğeler, size tanıdık gelen bu yetenekleri sadece bizim ajan kadromuza özel kılacak. Bu yeni ajanın oynanışı, silahınıza güvenmeniz gereken anlar oluşturmaya dayalı.”


“Umuyoruz ki @*&#*&!(&H! #$ &*! *%# &@! *U&^A! “@*!!*(@@*&^” (@&* ^@!^& &@! *&# &^C#^ANG W*^@ $O )(E&# *[email protected]! S!T#$

Bakın şu işe ya, tam yazarken klavyem sapıttı. Yeni ajanla kısa süre içinde tanışacaksınız. Ajan herkese yüzünü gösterdiğinde, düşüncelerinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!”

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım 22 Haziran 2021 tarihinde başlayacak. Birçok yeni içeriğin yanı sıra, oyuncular yeni Savaş Bileti ve yeni ajan hakkında oldukça heyecanlı. Valorant’ın yeni 16.ajanı hakkında tüm bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Daha fazla bilgi için bizi okumaya devam edin. FOXNGAME

İndirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.