FOXNGAME
Canlı Destek

Valorant'a, Turnuva Modu ve Harita Yasaklama Sistemi Gelecek Mi?

Valorant'a, Turnuva Modu ve Harita Yasaklama Sistemi Gelecek Mi?
Yaklaşan Turnuva moduyla geliştiriciler, Valorant'a bir harita seçme/yasaklama sistemi eklemeyi düşüneceklerini açıkladılar.

Son Valorant'a Sor oturumu sırasında geliştiriciler, yaklaşan Turnuva moduyla Valorant'a bir harita seçme/yasaklama sistemi eklemeyi düşüneceklerini açıkladılar.

Valorant'ın piyasaya sürülmesinden bu yana sektördeki en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri haline gelmesi uzun sürmedi. Oyun kısa sürede içerik oluşturucular, yayıncılar ve oyuncular arasında büyük bir trend haline geldi. Bununla birlikte, Riot Games'in Valorant'ı daha da geliştirmek için birçok planı var ve hayranlar oyunun geleceği konusunda oldukça heyecanlılar.

Geçtiğimiz günlerde oyuncuların oyunun şu anki durumu ve gelecek planları hakkında geliştiricilerden merak ettikleri soruları sorabilecekleri bir Valorant Sor oturumu vardı ve bu soruların cevapları oyunun yaklaşan özellikleri hakkında bazı önemli bilgileri ortaya çıkardı.

────────────────────────────────────────────────

► Valorant Rank Sistemi: MMR ve KP Nasıl Çalışır?

────────────────────────────────────────────────

Riot Games, Turnuva Modunda Valorant Harita-Yasaklama Sistemini Getirmeyi Planlıyor

FOXNGAME

Bir oyuncu, Valorant'ın gelecekte bir harita seçme/yasaklama sistemi alıp alamayacağını sorduğunda, geliştiriciler, mevcut rekabetçi oyun modu için böyle bir planları olmadığını, ancak bu seçeneği oyun modunda keşfetmek istediklerini açıkça belirttiler. Yaklaşan Turnuva modu devam eden bir proje olmasına rağmen, geliştiriciler bir harita seçme/yasaklama sisteminin Turnuva için uygun olabileceğine inanıyor, ancak henüz hiçbir şey garanti değil.

Valorant'ın CS:GO ve Rainbow Six Siege gibi sektördeki mevcut rakiplerine bakıldığında, her ikisi de rekabetçi modlarda oyuncuların önceden planlanmış stratejilerini harcamak yerine favori haritalarında denemelerini sağlayan bir harita seçme/yasaklama sistemine sahiptir.

Bir oyunun e-spor etkinlikleri alması gerektiğinde bu daha da önemli hale geliyor. Şimdiye kadar Valorant, espor turnuvaları olarak yalnızca Twitch Rivals'a sahipti, ancak bu projeyle ne kadar profesyonel oyuncunun ilgilendiğine bakılırsa, oyunun gelecekte resmi ekipler ve sponsorlarla kendi espor turnuvalarını almasını görmek şaşırtıcı değil.

Valorant Turnuva modu ne zaman çıkacak veya harita seçme/yasaklama sistemi kesin olarak gelecek mi bilinmiyor. Güncel Valorant haberleri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Tüm oyun içerikleri, indirimler ve fırsatlar için sosyal medya hesaplarımızı takibe alın!

Instagram

Twitter

Youtube


► Valorant Points'te %16 İndirim +%1 Bonus bakiye Foxngame'de. Valorant VP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/valorant

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}