Valorant topluluğu, Riot'un League of Legends'daki gibi Dereceli Ödüller sunması gerektiğine inanıyor

Valorant topluluğu, Riot'un League of Legends'daki gibi Dereceli Ödüller sunması gerektiğine inanıyor
Topluluk, Valorant'ın League of Legends'taki gibi bir Dereceli Ödül Sisteminden yararlanabileceğine inanıyor Topluluk, ödüllerin kostümlerden benzersiz isim etiketlerine kadar değişebileceğine inanıyor.

Riot Games'in birinci şahıs nişancı oyunu Valorant hayranları, oyunun League of Legends'taki gibi bir Dereceli Ödül sistemini hak ettiğini düşünüyor. Valorant'ın 2 Haziran'daki resmi yayınını kısa süre sonra 24 Haziran'da 1.02 yamasıyla birlikte rekabetçi modu eklendi. Bununla birlikte, Valorant'ın piyasaya sürülmesinden beş ay sonra bile, Riot Games, oyuncu derecelerine göre herhangi bir aşama tabanlı ödülü henüz açıklamadı.

League of Legends'ın tüm derecelerde kademe tabanlı bir ödül sistemine sahip olmasıyla, topluluk Riot Games'in Valorant için aynı sistemi getirmesini beklemişti. Ancak, Riot Games konuyla ilgili herhangi bir resmi güncelleme sağlamadı.

Dereceli Ödüller sisteminin ayrıntılarına girelim ve ayrıca Valorant'ta nasıl uygulanabileceğine bir göz atalım.

Riot Games'in Valorant'taki Dereceli Ödül sistemi

Redditor u/lmaojunkratbroke geçtiğimiz günlerde Valorant'ta olası bir Dereceli Ödül sistemi hakkında oldukça ayrıntılı bir öneri yayınladı.

League of Legends'ın, Iron'dan Challenger'ın en üst kademesine kadar uzanan rütbe ödül sistemine çok benzer şekilde,

redditor'un r / Valorant alt dizisindeki gönderisi, her sezon için olası ödüllerin ayrıntılı bir yapısına sahiptir. U / lmaojunkratbroke'un önerisine göre, Valorant'taki Dereceli Ödül Sistemi böyle bir şey olabilir,

Demir - Bronz - Gümüş

FOXNGAME

FOXNGAME

FOXNGAME

Maalesef Valorant'ın en alt üç kademesinde sıkışanlar için ödüller pek hoş görünmüyor. Sıralamaya dayalı bir oyuncu kartı ve silah tılsımı içeren bir ödül paketinin parçası olan "Şanssız" adlı özel bir isim etiketi önerildi.

Altın

FOXNGAME

Altın kademede dereceli bir sezonu bitirmeyi başaran Valorant oyuncuları için ek 15 Radianite Puanı ile birlikte bir dizi temalı isim etiketi, oyuncu kartı ve silah büyüsü paketi eşlik ediyor.

Platin

FOXNGAME

Altın seviyeli bir oyuncunun Valorant'ta ödül olarak alacağı her şeyden ayrı olarak, Platinum kademe ödül paketleri, bir olası silah yükseltmesiyle birlikte bir silah görünümü içerebilir.

Elmas

FOXNGAME

Elmas kademesi Valorant oyuncuları için ödül paketinde sunulan kostüm yükseltmelerinin sayısındaki artıştan başka, toplamda 30 Radianite Puanı da verilebilir.

Ölümsüz

FOXNGAME

Toplam üç görünüm yükseltmesinin yanı sıra, Ölümsüz seviyeli oyuncular, becerileri için toplam 60 Radianite Puanı ile ödüllendirilebilir.

Radyant

FOXNGAME

Reddit dizisine göre, Valorant'taki en yüksek dereceli oyunculara, rütbelerini göstermeleri için benzersiz bir isim etiketi sunulabilir. Bu seviye ayrıca, yalnızca Valorant'ta rütbeye ulaşan oyunculara verilecek benzersiz bir Radiant temalı görünüm paketinin yanı sıra toplam 120 Radianite Puanı öneriyor.

Valorant'ın resmi bir oyun olarak birinci yıl dönümünü henüz tamamlamadığı göz önüne alındığında, Riot Games'in hızla büyüyen FPS oyununda bir Dereceli Ödül sistemi sunması biraz zaman alabilir.

Valorant VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.