FOXNGAME

Valorant Split Haritası Pearl'ün Gelişiyle Kaldırılıyor

Valorant Split Haritası Pearl'ün Gelişiyle Kaldırılıyor
Yeni Valorant haritası Pearl'in piyasaya sürülmesi ile Split haritası oyundan kaldırılıyor.

Valorant 5.Bölüm 1. Kısım 22 Haziran’da başlıyor. Riot Games yeni Bölümün neler getireceğine dair pek çok yeni bilgi açıkladı. Sadece yeni bir sualtı haritası “PEARL”i ortaya çıkarmakla kalmadılar, aynı zamanda harita havuzunda bazı değişikliklerin yapıldığı da duyuruldu; Split haritası Valorant’tan kaldırılıyor.

Harita ekibinin tasarım lideri Joe "Pearl Hogbash" Lansford, PlayValorant blogu aracılığıyla kararı açıkladı. Geçen yıl Fracture'ın piyasaya sürülmesinden sonra, Valorant harita havuzu 7’ye yükseldi. Yedi haritaya sahip olmak, turnuvanın en iyileri olan 5'lerin iki harita yasağı seçebilmesine ve ardından herhangi bir haritayı tekrar etmeden turnuvalarını oynayabilmesine olanak tanıyor.

────────────────────────────────────────────────────

► Valorant Bölüm 5 Kısım 1: Tüm PBE Yama Programları

────────────────────────────────────────────────────

Split Haritası Neden Valorant’tan Kaldırılıyor?

FOXNGAME

Yeni Valorant haritası Pearl'in piyasaya sürülmesi, harita havuzunun artık sekiz farklı haritadan oluşacağı anlamına geliyor. Lansford, e-spor takımıyla çalıştıktan, oyuncularla anket yaptıktan ve diğer profesyonel organizasyonlarla birlikte çalıştıktan sonra, ekibin harita sayısını yedi de tutmaya karar verdiğini ve Split'in değiştirilecek olan ilk harita olacağını paylaştı.

Bunun arkasındaki düşünce süreci nedir? Neden yedi haritaya ihtiyacımız var?

Lansford, şanslı yedi numarasını şu sözleriyle açıklıyor:

Yeni bir harita öğrenmek, taktik atıcının en zor kısımlarından biri olabilir. "Öğrenilmiş"ten "usta olunmuş" duruma geçmek daha da zor. Ekip, yedinin hem çeşitlilik hem de ustalık sunan hoş bir tatlı nokta olduğunu düşünüyor. Tüm zamanınızı yeni açılar, kadrolar ve stratejiler öğrenmekle harcamak zorunda değilsiniz. Yeni oyuncular daha kolay bir başlangıç ​​deneyimine sahip olacak. Ve profesyonel takımlar, daha derin, daha heyecan verici oyun senaryolarına sahip olun. Kazanın, kazanın, kazanın..

Valorant’tan Split'i kaldırma kararı, bir dizi farklı faktörü analiz ettikten sonra geldiğini söyleyen Lansford, "oyuncu duyarlılığı, piyasaya sürülmesinden bu yana geçen süre, geçmiş ve gelecek planlı güncellemeler, haritanın stratejik değişkenlik açısından ne getirdiği ve Pearl'in tüm bunlara nerede uyduğu" gibi listeler, Split'in neden başarısız olduğuna dair birkaç nedendir.

Bölüm 5'in 22 Haziran'daki lansmanından itibaren Split, Derecelendirilmemiş ve Rekabetçi ranklardan kaldırılacak olsa da bu, Split'in sonu demek değil. Harita, Spike’a Hücum gibi alternatif oyun modlarında görünmeye devam edecek.


► Valorant VP'de %16 indirim sadece Foxngame'de! 7/24 canlı destek hizmeti ile anında teslimat, güvenilir alışveriş. VP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/valorant

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}