Valorant: Solak Görüş Modunda Takılı Mı Kaldınız? İşte Çözümü

Valorant: Solak Görüş Modunda Takılı Mı Kaldınız? İşte Çözümü
Yama 1.11 güncellemesinin geri alınması, birçok oyuncu için Valorant'ta 'sol el görünümünde sıkışıp kalma sorununa' neden oldu.

"Çok fazla hata bir yamayı bozar" ifadesi çok doğru bir ifadedir ve Valorant’ın en son sürüm 1.11 güncellemesi bu ifadenin bir kanıtıdır. Genellikle, herhangi bir oyun için bir yama güncellemesi küçük aksaklıklar ve hatalarla birlikte gelir, ancak bu bir düzeltmenin çözemeyeceği bir şey değildir. Ancak Valorant’ın 1.11 yaması oyunu tam anlamıyla bozan bir hatayla geldi. Riot Games'in NA, LATAM ve Brezilya için güncellemeyi geri alırken diğer bölgelerde geciktirmesinin nedeni budur. 

1.11 yamasını geri çağırma eylemi, oyunda çeşitli başka sorunlara neden oldu, biri giriş sorunuydu ve diğeri "solak görünüm arızasında" takılıp kalmıştı.

Valorant yama 1.11, solak görünümün en çok ihtiyaç duyulan özelliğini ekledi ve yamayı geri alarak görünüm modelini bağlayan oyuncular, seçenek 1.10 Yaması'nda mevcut olmadığından orijinal haline geri dönemediler.

100Thieves’den Josh “Steel” Nissan bile, sorun ve yarattığı sorunun türü hakkında konuşmak için Twitter'a girdi.

Sol taraftaki görüşte sıkışıp kalan aksaklık gerçekten de pek çok soruna neden oluyor. Siz de aynı sorunla karşı karşıyaysanız, Steel'in kalıcı bir düzeltmesi var.

Valorant’ı Sağ El Moduna Geri Alma

Steel aksaklıktan söz etmekle kalmadı, aynı zamanda sorunun olası bir çözümünden de bahsetti. Valorant’ın "soldan görünümde takılı kaldığını" düzeltmek için Steel, aşağıdaki adımları öneriyor:

Valorant'ı açın.

Özel Oyun'u seçin.

Hileleri Etkinleştir'e gidin ve bir karakteri kilitleyin.

Genel Ayarlar'ı açın.

Yeni seçenekler ekranında sol el modu ayarını kaldırın.

Bu düzeltme şimdiye kadar mükemmel bir şekilde işe yaramış gibi görünüyor, ancak bununla ilgili hala sorun yaşıyorsanız,

Valorant desteğine başvurmanızı öneririz.

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.