Valorant Silvanus Silah Kaplama Seti Geliyor

Valorant Silvanus Silah Kaplama Seti Geliyor
Valorant'ın geliştirici ekibi yeni silah kaplamaları üzerinde çalışıyor. Son olarak oyuna dahil edilen Silvanus silah kaplamaları internete sızdırıldı. Detaylar makalede yer almaktadır.
Valorant tasarım ve geliştirme uzmanları hız kesmeden yeni silah kaplamaları ve kozmetik ürünler üzerinde çalışıyor. Kısa bir süre önce yabancı bir kaynak üzerinden sızdırılan yeni silah kaplamaları görünümleri ortaya çıkarıldı. Bu yeni silah kaplamaları için henüz resmi bir duyuru sağlanmamış olsa da gelecek olması muhtemeldir. Yabancı ismi ile "Silvanus" olarak belirtilen bu kostüm serisinin Türkiye sunucularındaki adı henüz belirlenmedi. Ayrıca kısa bir süre önce Valorant mağazasına dahil edilen Sihirpunk silah kaplamalarını henüz satın almadıysanız elinizi çabuk tutmalısınız çünkü kısa bir sonra Sihirpunk silah koleksionu mağazadan kaldırılacak ve yerini yeni Silvanus silah kaplamalarına bırakacak. Peki, bu Silvanus silah kaplamaları hangi silahlar için gelecek? Aşağıdan Silvanus silah kaplamaları görünümlerini ve silahları görüntüleyebilirsiniz.

─────────────────────────────────────────

Valorant 2.07 Yaması - Astra ve Raze

─────────────────────────────────────────

Valorant Yeni Silvanus Silah Kaplama Seti

Valorant'ın en son yaması olan 2.07'nin hemen ardından oyuna dahil edilecek olan yeni Silvanus silah kaplama görüntüleri sızdırıldı. Bu görüntülerden yola çıkarak belirli bir tema üzerinde yeni bir renk paketi şeklinde çalışma sağlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Önceki Kış Diyarı silah kaplamalarına benziyor fakat farklı renklerde tasarlanmış olarak yeniden karşımızda. Silvanus silah kaplamalarının yer alacağı silahlar;
 
  • Vandal
  • Phantom
  • Sheriff
  • Operator
  • Stinger

Henüz resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamış olsa da önceki sızıntı haberlerinden yola çıkarak görüntülerin geçerli olduğunu tahmin edebiliriz. Aşağıdan bu silah kaplamalarına ait görsel tablosunu görüntüleyebilirsiniz;
 
Silvanus SheriffSilvanus Stinger
FOXNGAMEFOXNGAME
Silvanus VandalSilvanus Phantom
FOXNGAMEFOXNGAME

Silvanus Operatör
FOXNGAME
Silvanus silah kaplamalarına ait fiyatlandırmalar henüz belli değil fakat tahminlerimize göre tüm koleksiyonu açabilmeniz size 4270 VP, ayrı olarak silahları açmak isterseniz 1275 VP'ye mâl olacak. Silah kaplamalarını daha uygun fiyatlardan satın almak isterseniz sitemiz üzerinden indirimli Valorant VP satın alabilirsiniz.

► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.