Valorant: Riot Games, Yama v1.11'e Sol el görüntüleme modunu ekledi

Valorant: Riot Games, Yama v1.11'e Sol el görüntüleme modunu ekledi
Riot Games resmi olarak Valorant için Yama v1.11'i piyasaya sürdü ve Ajan sınıflarında birkaç büyük değişiklik getiriyor. Bununla birlikte Riot Games, Valorant'ın nihayet oyunda sol el izleme moduna sahip olacağını duyurdu.

Valorant Patch 1.11, oyunda bir dizi yeni değişiklikle birlikte resmen yayınlandı. Riot Games sponsorluğundaki First Strike Turnuvası da devam ediyor. Yeni Ajan - Skye, resmi olarak Valorant'a girdi. Yeni Icebox haritasının başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, oyuncular bu son değişiklikleri deneyimlemeyi dört gözle bekliyorlar.

Şimdi, Riot Games nihayet Valorant'a sol elle görüntüleme modunu ekledi. Önceki bir Soru-Cevap oturumunda, topluluk solak görüş modunun mümkün olup olmadığını sormuştu. Valorant geliştiricileri, topluluğa bunun gelecekte olacağına dair güvence vererek yanıt verdi.

Riot Games sonunda Valorant'a Solak görüş modunu ekledi

Riot Games'in konu hakkında söyledikleri:

"Bunun birçok oyuncunun istediği bir şey olduğunu biliyoruz ve bununla ilgili bazı araştırmalar yapıyoruz. Şu anda bunu yalnızca teknik açıdan değil, aynı zamanda rekabetçi oyunun bir parçası olarak vazgeçilmez görüyoruz."

Bununla birlikte, Valorant'taki bu eklemelerle, oyun çok daha rekabetçi hale gelmek üzere. Riot Games, oyun için yaşam kalitesi değişiklikleri uygulayacak

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.