Valorant Oyuncuları, Bind'de Etkileyici Yeni Bir Strateji Keşfetti

Valorant Oyuncuları, Bind'de Etkileyici Yeni Bir Strateji Keşfetti
Valorant'ın Bind haritasında oyuncular, Killjoy için yeni saldırı yöntemi keşfetti.

Valorant oyuncuları, ajan yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanma şanslarını artırmak için yeni kadrolar keşfetmeye devam ediyor. Hedefleyiş, ekrandaki belirli simgeleri belirli oyun içi harita öğeleriyle hizalayarak doğru atış yapmanızı sağlamanın alışılmışın dışında yöntemlerdir.

FOXNGAME

Yine de ilk bakışta göründüğünden daha kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, işte bunu açıklığa kavuşturmak için bir örnek:

BIND | KJ simple molo to clear tube on B from r/VALORANT

Farz edelim ki gerçekten çok uzaklardan haritada tam bir konuma bir el bombası atmak istiyorsunuz. Şimdi, diyelim ki, tam yere ulaşması için, mesela duvardaki belirli bir noktayı hedeflemeniz gerekiyor. Buna hedefleyiş denebilir.

Son zamanlarda oyuncular, Killjoy'un nano-bomba yeteneğinin B Bölgesi'ndeki Tüp'e tam olarak düşmesini sağlamak için gerçekten düzgün bir dizi keşfettiler (burada genellikle oyuncuların yeri tutmak için veya spike saklamayı yerleştirdiği yer) B Long’dan B Bind'den sonuna kadar yetişiyor.

U / iDexCS adlı bir Reddit kullanıcısı , geçtiğimiz  günlerde Valorant alt dizininde bu uzun çekimin bir videosunu yayınladı ve oyuncular çok yakında bu hedeflemeyi spam yapacak gibi görünüyor.

Valorant'taki Bind haritasındaki B Long'dan B Konteynır'a nano bomba nasıl yerleştirilir?

Aslında oldukça basit. Killjoy'un nano-bomba yeteneğini donattıktan sonra, ekrandaki sol fare düğmesi istemini B Sitesi'nin yakınındaki binanın köşesiyle sıralayın (videoya bakın). Eğer onu mükemmel bir şekilde çıkarırsanız, nano-bomba doğrudan B Tüpüne yerleştirebilirsiniz, bu belki de sahadaki en önemli konumdur.

Ya içinde oyuncular olacak ya da ona yaklaşan oyuncular olacak. Her iki durumda da, nano-bomba hasarın yarıçapında olacaklar. Başarısız olursa, eh, bir dahaki sefere daha iyi şanslar! Ancak bu yöntemin gerçekte ne kadar basit olduğu göz önüne alındığında, rakipler hala onlara neyin çarptığını merak ederken, uzaktan önemli miktarda hasar verebilirsiniz.

Hedefleyiş, uygulamak ve ustalaşmak size düşmanınız karşısında önemli bir avantaj sağlar. Valorant çoğunlukla bir şerit ağına sahip kapalı haritalar içerdiğinden, ajan yetenekleri için dizilimleri kullanmak bir saldırıdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Ucuz Valorant Points VP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.