Valorant: Oyuncular Icebox'ta yeni oyun modunu keşfediyor

Valorant: Oyuncular Icebox'ta yeni oyun modunu keşfediyor
Valorant'ın yeni haritası Icebox'ta, oyuna yatay zipline'lar ekledi. Oyuncular şimdi yeni özelliği kullanarak yenilikçi bir mini-zipline-jostling oyunu yarattılar.

Riot Games tarafından 13 Ekim'de yayınlanan Valorant's 3. Perde güncellemesi, yeni harita dışında oyuna bir dizi yeni ekleme getirdi. Bu değişiklikler şunları içerir:

Zaten mevcut olan haritalar için harita düzeltmeleri

Yasa Sıralamasının tanıtılmasıyla birlikte Rekabet Yasası 2'de güncelleme

DeathMatch'teki oyuncu sayısı 10'dan 14 oyuncuya çıkarıldı

Yaşam kalitesi değişiklikleri

Bu değişikliklerin yanı sıra Riot Games, 27 Ekim'de oyuna girmesi planlanan yeni Temsilcisi Skye'nin gelişini de duyurdu.

Bu arada, Riot Games'in resmi yama notlarında yer alan Icebox haritasına ilişkin açıklaması şu şekildedir:

"Her bir Icebox bölgesi, bol miktarda siper ve dikeylik içeren karmaşık bir savaş alanıdır. Bu harita, çatışmaları, keskin nişan almayı ve uyarlanabilir oyunu vurgular. Hızlı hareket ve dikeylik hissini artıran bir zipline da vardır."

"... harita Derecelendirilmemiş, Spike Rush ve Deathmatch modlarında oynanabilecek. Haritadaki performansı optimize etmeye ve ortaya çıkabilecek tüm hataları gidermeye devam edeceğiz. Her şey yolunda giderse , Icebox daha sonra 27 Ekim'de Rekabetçi listesinde oynanabilecek. "

Riot Games'e göre Valorant'taki yeni haritanın bazı özellikleri şunlardır:

Güncellemenin başlarında, Derecelendirilmemiş için sıraya giren oyuncular daha çok Icebox'a yerleştirilecek.

Yükselenler (Halatlar) / Çelik Halatlar.

Hızlanma, yöndeki ani kaymaları önlemek için ayarlandı (bu yama daha önce eklenmişti, ancak yama notlarında yoktu çünkü , zipline'lar henüz yoktu.)

Yukarıda belirtilen zipline'ların Valorant'a eklenmesi, oyuncuların zipline'ı iki takım arasında bir karşılaşma noktasına dönüştürürken biraz eğlenmelerine neden oldu.

Oyuncular Valorant's Icebox'ta zipline'lardan yeni oyun modu icat ediyor

Valorant'taki bazı oyuncular, Icebox'ta komik bir oyun icat ettikleri için zipline'ı biraz fazla ciddiye aldılar. Oyuncu tarafından keşfedilen oyun modu, A bölgesindeki zipline üzerinde gerçekleşti. Rakipler, ortaçağ mızrak dövüşünü hatırlatan ölümüne bıçaklı bir dövüşte birbirleriyle yüzleşiyorlar.

Icebox, Valorant'ta zaten mevcut olan dikey zipline'ın aksine yatay bir zipline sahiptir. Bu yatay zipline, oyunculara bıçaklarla bir ortaçağ mızrak dövüşü yapma fikri verdi.

Oyun modu o kadar popüler hale geldi ki, Valorant News Twitter hesabı bile oyuncular tarafından keşfedilen yeni oyunu kabul eden bir tweet attı.

Bununla birlikte, geliştiricilerin 27 Ekim'de Skye'nin tanıtımıyla birlikte rekabetçi sahneye çıkmadan önce zipline'larda herhangi bir değişiklik yapıp yapmyacakları da mesak konusu oldu.

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.