FOXNGAME

Valorant Mobile ve Konsolunda Son Güncellemeler

Valorant Mobile ve Konsolunda Son Güncellemeler
Riot Games, Valorant Mobile ve Konsol sürümü için son güncellemeleri duyurdu.

Riot Games, Valorant Mobile ve Konsol sürümü için son güncellemeleri duyurdu. Baş Yapımcı Anna Donlon, bir Geliştirici Günlükleri videosunda Riot Games'in Valorant'ı diğer platformlara taşımak için çok çaba sarf ettiğini, ancak bunun biraz zaman alacağını belirtti. Riot, yalnızca Valorant için sadık bir PC oyuncu tabanı oluşturmaya ve sürdürmeye odaklanmıyor, bu nedenle diğer platformlarda oynamak isteyen oyuncular, yakın zamanda önemli bir gelişme beklememeli. 

Valorant Geliştirici Günlükleri:

"Valorant'ı başka platformlara getirme çalışmalarımız devam ediyor. Düşündüğümüzden daha yavaş gidiyor. Sizin de düşündüğünüzden daha yavaş ama her şey düzgün olsun istiyoruz.”

Valorant'ın ek platformlarda tanıtımı için beta testinden veya olası bir lansman tarihinden bahsedilmedi ancak tüm bu onaylar, Valorant Mobile sürümüne adım adım yaklaştığımızı gösteriyor.

Riot Games'in oyunları için konsol sürümleri hala beklemede

League of Legends, Epic Games Launcher gibi diğer PC istemcilerine dönüştürülürken Taktik Savaşları, çıkışından itibaren hem mobilde hem de PC'de sanal olarak mevcuttu. Haziran 2022'de duyurulan Riot Games ve Microsoft iş birliği sonucunda her League of Legends şampiyonu ve Valorant ajanı Xbox Game Pass kullanıcılarının kullanımına açıldı.

─────────────────────────────────────────────────

► Valorant Crosshair Ayarları Nasıl Kopyalanır? (2023)

─────────────────────────────────────────────────

Geliştiricilerden herhangi bir resmi açıklama gelmemesine rağmen, çeşitli çevrimiçi kaynaklara göre Valorant Mobile test aşaması önümüzdeki hafta başlıyor. Apex Legends Mobile ve Rainbow Six Mobile'a benzer şekilde, Valorant için de resmi lansmanından önce birden fazla test aşamasına sahip olması bekleniyor.

Bir başka popüler bilgi sızdıran ve veri madenciliği yapan @Sarge_OP, Twitter'da bir jiroskop dahil olmak üzere birkaç Valorant Mobile özelliğini ortaya çıkardı. Bilgiler tamamen spekülasyonlara ve sızıntılara dayansa da, bu özellik oyuncular için deneyimi büyük ölçüde iyileştirebilir.

Riot Games'in iş listeleri Xbox, Nintendo ve PlayStation 🤔'dan bahsediyordu. Muhtemelen, mobil için değil. Bilgilendirmede, Unreal'dan oyun alıp konsollara taşımak konusunda deneyim istendi.

Tweet ayrıca ön kayıtların 2023'ün ikinci çeyreğinde başlayacağını iddia ediyor. Bunun dışında, açık beta muhtemelen bu yıl küresel lansmanını yapabilir. Gönderi ayrıca Riot geliştiricilerinin PC ile çapraz oyunu birleştirmeye çalıştıklarını belirtiyor. Bununla birlikte, iki cihaz arasında bir çapraz oyun iyi bir fikir olmayabilir.


► Bölüm 6 Kısım 1 Savaş Bileti için indirimli Valorant Points (VP) Foxngame'de! VP satın almak için tıklayınız. 

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}