Valorant Minima Silah Kaplamaları Geldi

Valorant Minima Silah Kaplamaları Geldi
Valorant'ın son yaması 2.09 yeni Minima serisi silah kaplamalarını beraberinde getirdi. Bu silah kaplamaları mat siyah ve sade bir görünüme sahiptir. Detaylar makalede yer almaktadır.

Kısa bir süre önce Valorant'a getirilen 2.09 yaması ile birlikte oyuna yeni bir silah kaplaması dahil edildi. Minima adlı silah koleksiyonu mat siyah renklerinde ve sade bir görünüm sunmaktadır. Riot Games ve Valorant geliştiricileri silah kaplamaları konusunda, oyunun çıkış yaptığı ilk günden günümüze kadar oldukça sıkı çalışmalar yürütüyor. Valorant'a dahil edilen birçok renkli ve efektli silah kaplamalarının yanı sıra bu tarz renk ve efektlerden hoşlanmayan oyuncular için de sade görünümlü silah kaplamaları getirilmektedir. Böylece hem oyunda yer alan silah görünümlerinin çeşitliliğini arttırmakta hem de aynı zamanda sadeliği seven kullanıcıları da memnun etmektedir. Valorant Minima silah kaplamalarına ait genel detayları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Minima - AresMinima - Phantom
FOXNGAMEFOXNGAME
Minima - OperatorMinima - Sheriff
FOXNGAMEFOXNGAME
Minima - Spectre
FOXNGAME

─────────────────────────────────

► Valorant ve Aim Lab Kullanımı

─────────────────────────────────

Valorant Minima Silah Kaplaması Fiyat ve Detayları

Valorant geliştiricileri, silah kaplamaları ile alakalı görünüm çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Valorant'ın son güncellemesi 2.09 yama notları ile eklenen Minima skin koleksiyonunun beş farklı silah için görünümü mevcuttur. Mevcut silahları, tekil ve paket fiyatlarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz;
  • Minima Phantom - 1275 VP
  • Minima Spectre - 1275 VP
  • Minima Sheriff - 1275 VP
  • Minima Operator - 1275 VP
  • Minima Ares - 1275 VP

Yukarıda belirtilen fiyatlar tekil paket fiyatlarıdır. Her Minima silah kostümü belirtildiği gibi 1275 VP'dir. Paket içerikleri ayrı olarak satın alınmak istenirse her ürün için 1275 VP, toplu satın almak isterseniz 6375 VP ödemelisiniz. Paket olarak satın almak isterseniz de bu fiyat 4270 VP olacaktır ve toplamda size 2105 VP tasarruf sağlayacaktır. Daha uygun bir fiyata bu silahlara sahip olmak istiyorsanız; sitemiz üzerinden indirimli Valorant VP satın alabilir, güvenilir alışverişin keyfini FOXNGAME kalitesinde yaşayabilirsiniz.


► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.