FOXNGAME
Canlı Destek

Lotus Haritası için En İyi Valorant Öncü Ajanları

Lotus Haritası için En İyi Valorant Öncü Ajanları
Valorant Lotus haritası için tüm öncü ajanları en iyiden en kötüye sıraladık.

Valorant’ın Öncü ajanları takımlarını çekişmeli alana girmek ve savunucuları uzaklaştırmak için ayarlayarak açılara meydan okur. Bu ajanlar genellikle hücumda başarılı olurlar ve takım arkadaşlarını başarıya hazırlarlar. Breach, KAY/O ve Skye şu veya bu şekilde flaşlar veya sersemletmeler sunarken, Sova görüş sağlar.

Öncü ajanlar, tipik olarak, çekişmeli zemine giren ilk ajanlardır ve savunucuları veya saldırganları uzaklaştırmak için tasarlanmış kitlere sahiptir. Bunlar, en az etkiliden en etkiliye doğru sıralanan Valorant'taki tüm başlatıcı ajanlardır.

────────────────────────────────────────────────

► Valorant Lotus Haritası İçin En İyi Düellocu Ajanlar

────────────────────────────────────────────────

Lotus Haritası için En İyi Öncü Ajanlar 2023

Öncü ajanlar, Lotus gibi haritalar için gerçekten çok önemlidir. Harita çok sayıda açı ve kapsamaya sahip üç siteye sahip olduğundan, genellikle köşeleri temizlemeye yardımcı olabilecek öncü karakterlere ihtiyaç olacaktır.

Breach

FOXNGAME

Breach, Lotus'ta çok önemli bir karakter. Breach'in tüm yetenekleri, kritik açıları aşmak, düellocular ve destek oyuncuları için yollar oluşturmada uygundur. İyi dumanlar, Breach'in yardımcı programlarıyla birleştiğinde, oyuncuların herhangi bir siteye zahmetsizce saldırmasına veya geri almasına olanak tanır.

Fade

FOXNGAME

Çoğu oyuncu şimdiye kadar Fade'e nasıl karşı koyacağını çözmüştür. Ancak yine de özellikle Lotus'ta yetkin bir karakter. Lotus'un zorlu harita düzeni nedeniyle, düşmanları bulmak zordur. Bu nedenle, ekibinizde bir Fade olması sahip olmak, sorunlarınızın çoğunu kurtarabilir. Düşmanlar ayrıca, takımınızda bir Fade varsa, herhangi bir köşenin arkasına saklanma konusunda çok dikkatli olmalıdır.

Skye

FOXNGAME

Skye Lotus haritası için Valorant’ın en iyi ajanlarından biridir. Ekibinizde Sage veya şifacı düellocu yoksa Skye'nin iyileştirme yeteneği işe yarayacaktır; Av Peşinde yeteneği ayrıca köşeleri temizleme ve tüm takım için alan açma konusunda çok iyidir.

A ve C sitelerinde kontrol edilecek çok fazla açı olduğu için flaşları her zaman yardımcı olmayabilir ve ekibe yanlış bilgiler verir. Ancak ultisi, ekibine hızla hayati bilgiler sağlayabilir ve bir raunt kazanabilir.

KAY/O

FOXNGAME

KAY/O, Lotus için mükemmel bir seçimdir. KAY/O, müttefiklerinin herhangi bir yeri hızla ele geçirmesi için yanıp sönebilir. KAY/O'nun FLAŞ/Bellek atabileceği hatırı sayılır sayıda diziliş var. Lotus'ta çok sayıda Cypher ve Killjoy olacağı için KAY/O'nun ultisi ve SIFIR/Noktası özellikleri yardımcı olmaya devam ediyor.

Sova

FOXNGAME

Hiç şüphe yok ki Sova harika bir öncü ajan ancak, yetenekleri Lotus'ta pek kullanışlı değil. Çok fazla açı olduğu düşünüldüğünde, Sova'nın Keşif Oku ve Baykuş Drone'u hiçbir sitede kimseyi tespit edemeyebilir/bulamayabilir.

Lotus erken bir aşamada olduğundan, kadrolar da Sova'nın Şok Oku’yla kritik oyunlar yapmak için orada değil. Ancak, ultisi Avcı’nın Hiddeti, haritadaki geçitler ve bilinen saklanma noktaları sayesinde gerçekten etkili olacak.


► Valorant yeni Bölüm Savaş Bileti ucuz Valorant Points fiyatlarıyla Foxngame'de. %18 indirimli VP satın almak için tıklayınız. 

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: Valorant VP Satın VALORANT VP SATIN AL indirimli valorant vp satın al valorant vp Valorant sova en uygun Valorant VP satın al ucuz Valorant VP satın al en ucuz Valorant VP satın al indirimli valorant vp valorant en iyi ajanlar valorant en iyi ajan Valorant KAY/O Valorant KAY/O yetenekleri Valorant Valorant Breach Valorant Breach Yetenekleri Valorant Breach Yetenek Valorant Breach Yetenek Kiti Valorant Breach Nasıl Oynanır Valorant vp satın al Valorant Öncü Valorant Öncü ajanları Valorant Öncü ajanlar Valorant Öncü Valorant Öncü ajanları Valorant Öncü ajanlar Valorant KAY/O yetenekleri Valorant KAY/O oynanış indirimli valorant vp al ucuz valorant vp al valorant vp fiyatları Valorant Sova yetenekleri Valorant Sova oynanış valorant fade valorant fade oynanış valorant fade nasıl oynanır valorant fade yetenekleri Valorant vp indirimli Valorant vp ucuz satın al valorant fade rehberi valorant breach rehberi valorant breach oynanış valorant vp indirimli satın al valorant Skye valorant Skye güncellemesi Valorant vp fiyatları 2023 valorant lotus haritası valorant lotus valorant lotus nasıl oynanır valorant lotus ajanları valorant lotus en iyi ajanlar valorant lotus haritası 2023 Lotus Haritası için En İyi Valorant Öncü Ajanları 2023 Lotus Haritası için En İyi Valorant Öncü Ajanları Lotus Haritası için En İyi Valorant Öncü Ajanlar Valorant en iyi öncü ajanları Valorant en iyi öncü ajanları 2023 Valorant en iyi öncü ajanlar valorant lotus haritası 2023
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}