Valorant Kod Adı Bombacı Ajan Geliyor Olabilir

Valorant Kod Adı Bombacı Ajan Geliyor Olabilir
Valorant’ın son güncellemesi 2.09 yama notlarının ardından sosyal medya ve topluluk sayfalarında yayımlanan sızıntı haberler, Valorant’a kod adı Bombacı olan yeni bir ajanın geleceği yönünde. Daha fazlası için makaleye göz atabilirsiniz.
Valorant cephesinde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son eklenen 2.09 yama güncellemesiyle oyunda birçok hata düzetmesi ve dengeleme çalışması yapıldı, yeni Kopya modu eklendi ayrıca Minima adında yeni bir silah koleksiyonu da Valorant’ta yerini aldı. Yamadan sonra sosyal medya da yayımlanan bazı sızıntı haberler ise oldukça heyecan verici. Bilindiği üzere Valorant'ta toplam olarak 15 ajan yer alıyor ve mevcut oyuncu kitlesi yorumlarına bakıldığında bu rakamın yetersiz olduğu görülmektedir. Geliştiriciler ise olabildiğince yeni bir ajan getirmeye ve bu rakamı artırmaya çalışmaktadır. Peki, yakın bir zamanda yeni bir ajanın gelmesi muhtemel mi? Bu sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

────────────────────────────────────

► Valorant Minima Silah Kaplamaları Geldi

────────────────────────────────────

Valorant'a Yeni Ajan Geliyor Olabilir

Sosyal medya ve topluluk sayfalarında paylaşılan sızıntı haberler, Valorant dosyaları arasında bulunan Grenadier kod adlı bir ajanın, Valorant’ın 16. ajanı olabileceği yönünde. Türkçe çevirisi ile dilimize "Bombacı" olarak bu ajan, adı üzerinde bomba konusunda uzman bir olacağı kesin ve büyük ihtimalle Öncü sınıfında yer alacak. Valorant geliştiricileri, ajanlar konusunda yaptığı açıklamaların birinde 2021 yılı tamamlanmadan ajan kadrosunun 20’ye tamamlanacağını belirtmişlerdi. Bu bilgiye de dayanarak Valorant’a yakın zamanda yeni bir ajan gelir diyebiliriz ancak elbette bu bilgilerin resmi bir açıklama gelmediği sürece kesinliği yoktur.

valorant grenadier bombacı ajan
Valorant veri madencileri, 2.09 yamasından sonra yayımladığı haberlerde Valorant ajan kadrosuna bir yenisinin daha ekleneceğini müjdelediler. Bu sızıntılar, oyun dosyalarında güncelleme ile birlikte gelen, henüz aktifleşmemiz dosyaların kontrolünü sağlayarak, dosya adları üzerinden ürettiği teorilerden ibarettir. Ancak çoğu sızıntı haberleri tutarlı sonuçlar verdiği için doğru olma ihtimali oldukça yüksek denebilir. Biz şimdiden heyecanlandık. Yeni bir bilgi paylaşıldığında ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. FOXNGAME


► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.