Valorant Killjoy: Yetenek Rehberi

Valorant Killjoy: Yetenek Rehberi
Killjoy yetenekleri 'teknoloji' odaklı olacak 12. Valorant Temsilcisi olacak. Düşman saldırılarını durdurmada iyi olmasını sağlayacak çok miktarda imar kontrol aracıyla gelecek.

Riot Games, 'Act(Yasa) başına bir Temsilci' politikasına derin bir şekilde bağlı gibi görünüyor ve Valorant’ın 2. Yasasıyla, geliştiriciler nihayet yeni yeni temsilciyi açıkladı. Valorant listesinin 12. Temsilcisi teknoloji odaklı olacak ve Killjoy, yani "German genius" adıyla anılacak. Cypher gibi, o da usta bir tamirci olacak ve inanılmaz bölge kontrol araçları ile dolu şekilde gelecek.

Şimdiye kadar olan haberlerde, Killjoy'un düşman saldırılarını yavaşlatmak ve takım arkadaşlarına harita etrafında dönmeleri için yeterli zaman vermek için Cypher veya Sage kadar iyi olacağını hissediyoruz.

Kitinde Alarm Botu, Taret, hasar veren Nanoswarm el bombası ve bir Lockdown ultimate bulunuyor.

İşte Killjoy’ın tüm yeteneklerine daha yakından bir bakış.

1. Alarm Bot

FOXNGAME

Bu yetenek ajan tarafından kullanıldığında bir bot oluşturacak, 'gizli Alarmbot'un, etki alanına giren düşmanları avlamasına yardımcı olacaktır.

Raze’in BoomBot'u gibi, düşmanı takip edecek ve hasar verecek, Bot, yetenek düğmesini basılı tutarak geri çağrılabilir.

2. Taret

FOXNGAME

Killjoy’ın kitinin en tartışmalı kısmı ve aynı zamanda en önemlisi Taret. Bu yetenek, ateş edebilecek bir taret verir. Taret, 180 derecelik bir alanı kaplar ve menziline giren düşmanlara ateş eder. Bu yetenek, bir çapraz ateş bölgesi oluşturmak, düşmanları tespit etmek ve hızlı bir şekilde başarılı bir baskın için idealdir. Alarm Botu gibi, Taret de geri çağrılabilir.

3. Nanoswarm

FOXNGAME

Nanoswarm yeteneği Killjoy'un  bir el bombası atmasını sağlar. El bombasının etkinleştirilmesi, düşman sağlık çubuğunun saniyeler içinde 100'den 0'a inmesine neden olabilecek hasarlı bir nanobot sürüsü bırakacaktır.

4. Ultimate yeteneği: Kilitleme

FOXNGAME

Killjoy’ın nihai yeteneği, yarıçapında yakalanan her düşmanı ayıran ve yavaşlatan bir Kilitleme cihazı donatmasına ve yerleştirmesine yardımcı olur.

Yetenek aşırı güçlü gelebilir, ancak kolayca karşılanabilen bir reload süresi vardır. Cihaz aynı zamanda düşman tarafından da imha edilebilir.

Killjoy ne zaman geliyor?

Killjoy, 4 Ağustos'ta Valorant sunucularında yayınlanmaya hazır.

Valorant VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.