Valorant Killjoy Sorunu Hala Çözümlenmedi

Valorant Killjoy Sorunu Hala Çözümlenmedi
Görünüşe göre Killjoy, Taretini yerleştirmemesi gereken alanlara hala yerleştirebiliyor.
Bir başka oyun bozan aksaklık daha Valorant'ı ve oyuncularını rahatsız ediyor, bu sefer Killjoy'dan kaynaklanıyor. Killjoy oyuncuları, Taret'i gizlemenin bir yolunu buldu ve yine de rakibe atış yapmasına izin veriyor. Heaven'deki C penceresinin içinde, Taret haritanın altına yerleştirilebiliyor.
 

Doğal olarak, bunun gibi hatalar birçok Valorant oyuncunun haksız avantaj sağladığını görebilmekteyiz. Bu bir istismar, ancak şimdilik oyunun bir parçası, bu yüzden bunu yaparken herhangi bir sorun görmüyorlar. Bir bakıma, çoğu kişi ne kadar çok kullanıldığını ve ne kadar çok rapor edilirse Riot Games'in bununla o kadar hızlı başa çıkacağını düşünüyor.

Riot Games Killjoy Sorununu Hâlâ ÇözmediBu Killjoy Taret sorununun aldığı tanıtımlara rağmen, Riot Games henüz bunun hakkında konuşmadı. Dünya çapında gerçekleşecek olan First Strike Ana Etkinliği ile Riot Games'in şu anda uğraşması gereken çok şey var. Ancak bu, meşgul oldukları rekabeti etkileyebilir. Düzeltilmesi gereken sorunlar ve bunun hemen sağlanması gerekiyor.

Bu aksaklığın son yamadaki bir aksilikten mi kaynaklandığı yoksa baştan beri orada olup olmadığı ve şimdi ortaya çıkıp çıkmadığı bilinmemektedir. Bu kadar sorunun yaşanması en son NA First Strike Elemeleri'nin başlamasından hemen önceydi. 1.11 Yaması tamamen geri alınmalıydı. Açık Beta'nın duyurulmasıyla, League of Legends'ta olduğu gibi, bu Killjoy Taret arızası gibi sorunların önlenebileceğini umuyoruz.

Daha indirimli Valorant Points satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.