Valorant Kapalı Beta: League Of Legends Geliştiricilerinden Yeni Oyun İçin Nasıl Kaydolunur

Valorant Kapalı Beta: League Of Legends Geliştiricilerinden Yeni Oyun İçin Nasıl Kaydolunur
5v5 çok oyunculu oyun için kapalı bir beta geliyor

League of Legends geliştiricisi Riot Games, biri Valorant adında oynaması ücretsiz, çok oyunculu,FPS olan birden fazla yeni projeyle dallanıyor. Oyun resmi sürümden biraz uzak kaldı, ancak Riot şimdi oyun için kapalı bir beta test dönemi olacağını duyurdu.

Bu kapalı beta testi 7 Nisan'da başlayacak ve hemen kayıt olabilirsiniz. En azından ilk aşaması olan beta ABD, Avrupa, Kanada, Rusya ve Türkiye ile sınırlı olacak. Daha sonra daha fazla bölge desteklenebilir, ancak Riot bunun "mevcut COVID-19 salgını ile birlikte bekleyen gelişmeler" olduğunu söyledi.

Oyuna ait beta sürümüne erişmek için bir Twitch hesabına ihtiyacınız olacak gibi görünüyor. Beta sürümüne hak kazanmak için aşağıda belirtilen talimatları uygulamanız gerekir.

Valorant Kapalı Beta'ya Nasıl Kaydolunur?
Bir Riot hesabı için kaydolun (burada yapın)
Riot hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayın (buradan bir Twitch hesabına kaydolun)
Kapalı beta sürümüne nasıl erişileceğini öğrenmek için Twitch'teki Valorant talimatlarını izleyin. Belirli akışlarla ilgili daha fazla ayrıntı daha sonra duyurulacaktır.
Valorant, kesinlikle Overwatch etkileri veren 5v5 çok oyunculu bir atıcı. Silah oyunu Valorant'ın büyük bir parçası iken, "Ajan" olarak adlandırılan her karakterin de özel güçleri ve yetenekleri olacaktır. Yukarıdaki videoda bazı Alpha oyunlarına göz atabilirsiniz.

Valorant'a ek olarak, Riot, League of Legends için devam eden desteğin yanı sıra Legends of Runeterra adlı dijital bir kart oyunu üzerinde çalışıyor.

Oyunu İncele veya satın al "Valorant"

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.