Valorant, Toksik Oyunculara Karşı Önlemini Alıyor

Valorant, Toksik Oyunculara Karşı Önlemini Alıyor
Her oyunda olduğu gibi toksik oyuncular Valorant'ın da baş belası haline geldi. Yakın zamanda bir yetkili topluluk sayfasında bir açıklama yaparak bunların önüne geçileceği konusunda güvence verdi. Detaylar makalede.

Bir Riot Games yetkilisi geçtiğimiz günlerde, Valorant ‘ta toksisite ve sözlü cinsel tacizle mücadele etmek için yaklaşan "eylemler ve güncellemelerden" bahsederek topluluk sitelerinde hayal kırıklığına uğramış oyunculara, durumu kontrol altına alacaklarına dair güvence verdi. Riot yetkilisi Valorant topluluk sayfalarında yakın zamanda yayınlanan bir gönderiye, Valorant ‘ın sesli sohbetinde artan toksisiteyi düzeltmek için sıkı çalıştıklarını ve yakın zamanda bir güncelleme getirecekleri yanıtını verdi. Geliştirici şirket aynı zamanda şüpheli hesapları belirlemek için, oyunculardan tanık oldukları her türlü sözlü taciz, aşağılama veya herhangi bir toksik davranış olaylarını rapor etmelerini istedi.


► Valorant'ta Hangi Kontrol Uzmanı Ajan Daha İyi


Valorant'ın Toksik Davranışlara Dair Gelecek Planları


Hedefleri; Valorant’ ta oyuncuların karşılıklı saygı ile özgürce etkileşimin kurulduğu adil bir oyun ortamı sağlamak olan Riot yetkilileri, aynı zamanda birçok oyuncunun oyun içi sesli iletişim özelliğinden nasıl vazgeçtiği konusunu tartıştı ve tüm bu olaylara rağmen oyunculara, oyuna olan devamlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Valorant ‘ın toksisite ve sözlü cinsel tacizin bulunmadığı bir gelecek için büyük bir ekibin çalışacağı bir proje olduğunu doğruladı. Valorant ‘ın arkasındaki tüm ekip, sorunları çözme konusunda ki özverili çabaları için övgüyü hak ediyor. Riot Games, pandemik bir durumda oyunu yayınladıktan ve düzenli içeriğe ayak uydurduktan sonra övgüyü hak edecek bir iş çıkardı. Gelecekte sesli sohbet oyuncular için daha iyi bir deneyim olacak. Oyuncunun zihinsel sağlığını etkileyen toksik davranışlardaki sürekli artış göz önüne alındığında, Riot Games'in bu konuya ciddi bir şekilde yaklaşıp, toplum yararına olacak şekilde ele alarak çözümler sağlayacak.

► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.