Valorant Icebox Haritası Jett Uçma Açığı

Valorant Icebox Haritası Jett Uçma Açığı
Valorant bir süre önce fark edilen ve giderilen Jett uçma açığı, Icebox haritasında yeniden keşfedildi ve ilginç görüntüler ortaya çıktı. Detaylar makalede yer almaktadır.
Valorant'ta kısa bir süre önce Icebox haritasında bir hata keşfedildi. Bu hatayı keşfeden oyuncu Jett ile birlikte dash yeteneğini kullanarak havada beklenenden çok daha uzun süreler kalabilmektedir. Haritanın orta kısmında bu açıktan faydalanıldığında saldıran taraftaki rakip oyuncuları rahatlıkla görebiliyorsunuz ve öldürebiliyorsunuz. Bu Jett açığı Icebox haritasında savunan taraf için oldukça etkili bir savunma sağlamanıza olanak sağlıyor. Birçok Jett oyuncusu bu açığın farkına vararak oyun stratejilerini buna göre şekillendirmekte.

──────────────────────────────────────────

► Ascent Haritasında En İyi Ajanlar

──────────────────────────────────────────

Valorant'ta Jett Açığı

Bir Jett oyuncusunun keşfettiği bu açık sayesinde Jett oyuncuları havada beklenenden çok daha uzun süre kalabiliyor. Bu sayede saldırı tarafından gelen oyuncuları tespit edip etkisiz hale getirebiliyor. Bunu yapabilmesi için haritanın savunma kısmında rampa bölümünde konumlanarak belirli açıda, belirli yeteneklerini kullanarak bu Jett açığını uygulayabilmektedir. Jett'in bu açığını kullanan oyuncular, ajanın ulti yeteneği ile birlikte rakip takım için çok daha tehlikeli olabilmektedir. Aşağıdan Jett açığına ait görüntüleri izleyebilir ve daha net bir şekilde anlayabilirsiniz;


Videoyu izlediyseniz görebileceğiniz üzere belirli noktada doğru şekilde uygulandığında havaya doğru yükselebilir ve düşmanları rahatlıkla görebilirsiniz. Bunu yaparken düşmanların sizi havada aramadığını düşündüğünüzde sizi ilk başta tespit etmeleri de oldukça zor olmaktadır. Bu açıktan faydalanan Jett oyuncularının havada silah kullanmaya çalışmaları, silahın dengesiz çalışacağından işe yaramayacaktır fakat ulti yeteneği ile bıçaklarınızı kullanarak oldukça etkili sonuç alabilirsiniz. Ayrıca bu açığı kullandığınızda biraz masraflı olacağını söylememiz gerekir. Her havaya uçtuğunuzda ulti yeteneğinizi satın almalısınız, bu da size ekstra bir masraf çıkartır ancak havaya uçtuğunuzda birkaç rakip öldürürseniz, harcadığınız paraya değebilir. Bu taktiği çok sık kullanmamaya dikkat etmelisiniz çünkü rakipleriniz sizi fark ederse havada kolay hedef olabilir ve ölebilirsiniz.

Riot Games cephesinde, Valorant geliştiricilerinin konu ile alakalı henüz resmi bir açıklaması olmadı. Bu açığın farkında olup olmadıkları henüz resmi olarak bilinmiyor fakat tahminimizi soracak olursanız Riot Games'in konu hakkında bilgisi olduğunu düşünüyoruz. Kısa bir süre içerisinde bu Jett açığının da düzeltileceğine inanıyoruz.


► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.