Valorant Hayranları Tarafından Tasarlanan En İyi Ajan

Valorant  Hayranları Tarafından Tasarlanan En İyi Ajan
Valorant çok kısa süre içerisinde oldukça başarılı ve popüler bir oyun haline geldi, bir çoğumuz için bu sürpriz olmadı. Bu makalede hayranların geliştirdiği en iyi Valorant ajanlarını sizler için derledik.
Valorant hayranları ve oyuncuları, oyunun ajanlarını çeşitli yeteneklerle ve benzersiz görünümlerle tasarlıyor ve yaratıyor. Valorant, oyuncuların seçebileceği benzersiz ajanlara sahiptir. Her yeni bölümde yeni bir ajan tanıtılmaktadır ve her ajanın genel olarak dört kategoriye ayrılabilen bir dizi yeteneği vardır. Hayranlar, bir süredir benzersiz yeteneklere sahip özel ajanlar yaratıyor. Bu tasarımlardan bazıları oldukça yenilikçi ve heyecan verici gözükmekte. Biz de bu tasarım ve çalışmaları araştırıp aralarından beğendiğimiz beş tanesini sizler için derledik. Aşağıda yer alan tablodan bu ajanların görsellerini görüntüleyebilirsiniz.

► Valorant'ın Yeni Ajanı Yoru'nun Yetenekleri
Valorant Hayranlarının Tasarladığı Valorant Ajanları

Valorant şu anda Bölüm 2 - Eylem 1'de kadroya katılan en son ajan olan Yoru ile 14 temsilciden oluşuyor. Her ajan önerilen oyun tarzına göre genel olarak rollere göre sınıflandırılabilir. Bu bağlamda sizin için seçtiğimiz hayranların oluşturduğu en iyi ajanlardan bazılarını sizler için toparlayıp bu makalemizde paylaşıyoruz.
SamatSet
FOXNGAME - ValorantFOXNGAME - Valorant
KabutoVice
FOXNGAME - ValorantFOXNGAME - Valorant
 
Merino
                                   FOXNGAME - Valorant


Valorant hayranlarının ajan tasarımları oldukça beğenildi ve biz de sizler gibi aralarından en iyileri hangisi diye kendimize sorduk ve en beğendiğimiz iki tasarım Vice ve Merino oldu. Daha iyi bir tasarım olduğunu düşünüyorsanız bizimle paylaşın ve incelemesini sağlayalım.

► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.