Valorant Gece Pazarı Geri Döndü

Valorant Gece Pazarı Geri Döndü
Uzunca bir süre oyuncuların çok beklediği Gece Pazarı oyuna geri döndü. Bu haber ile birlikte Valorant oyuncuları mutluluklarını dile getirdi ve oyunculara birçok kostüm imkânı sunuldu. Detaylar makalede yer almaktadır.
Valorant oyuncuları kısa bir süre önce sevindirici bir haber aldı. Uzun bir süredir beklenen ve oyuncuların almak istedikleri silah kaplamalarını geri getiren Valorant Gece Pazarı oyuna geri döndü. Valorant geliştiricileri, oyun içi içerik ve çeşitli kozmetik ürünler konusunda kendisini geliştirmeye devam ediyor. Her geçen gün oyuna yeni silah kostümleri ekleniyor ve hepsi oldukça iyi tasarlanmış ürünler. Bazı silah kaplamaları ultra lüks niteliklerde ve bu da o silah kaplamalarını diğerlerine göre çok daha değerli kılmaktadır. Değerli silah kaplamaları diğerlerine göre çok daha pahalı gelebilir ama üzülmeyin foxngame yanınızda. Sitemiz üzerinden indirimli Valorant VP satın alarak bu silah kaplamalarına çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────────────────────────

► Valorant Ajan Yasaklama Sistemi Ne Zaman Gelecek

────────────────────────────────────────────────────────────────

Valorant Gece Pazarı Etkinliği

Valorant oyuncuları için özel olarak tasarlanmış bu Gece Pazarı sistemi sayesinde, almak istediğiniz bir ürünü çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Gece Pazarı her oyuncu, yani hesap için farklı kozmetik ürünler sunmaktadır, şansınıza göre silah kaplamaları gelir ve arasından en beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Gece Pazarı kısa bir süre önce Valorant resmi twitter sayfasından duyuruldu, gönderiyi aşağıdan görüntüleyebilirsiniz;

Valorant'ın resmi Twitter hesabından da görebileceğiniz üzere Gece Pazarı oyuna dahil edildiğinden beri oyuncular oldukça mutlu oldu. Gece Pazarı içerisinde yer alan silah kaplamaları normalden indirimli olmaktadır ve bu da oyuncuları ekstra bir ödemeden kurtarıyor. Buna istinaden, daha da uygun fiyata satın alabilmeniz için sitemizden indirimli Valorant VP satın alarak bu silah kaplamalarını koleksiyonunuza katabilirsiniz. Yapılan duyuruda Gece Pazarı'nın 7 - 20 Nisan tarihleri arasında oyunda yer alacağı bildirildi. Bu süre oldukça kısa sayılabilir, bu yüzden hızlı davranmanız çok önemlidir. Aksi takdirde bu indirimlerden uzunca bir süre faydalanamayabilirsiniz.► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.