VALORANT First Strike Başlıyor

VALORANT First Strike Başlıyor
Riot Games’in düzenlediği ilk büyük VALORANT turnuvası için geri sayım başladı!
Riot Games Valorant Resmi Sayfasından Alıntıdır:

Türkiye’nin en iyi VALORANT oyuncuları, ilk şampiyon unvanını alarak isimlerini espor tarihine yazdırmak için First Strike’ta mücadele edecek!

TURNUVA FORMATI

Turnuva 22 Ekim tarihinde, 1. açık elemelerle başlayacak. Ekim ve kasım ayları içerisinde gerçekleşecek 4 açık elemeden başarıyla ayrılan 8 takım, 3-6 Aralık arasında gerçekleşecek First Strike Finalleri’nde kupa için kozlarını paylaşacak.

1. Açık Elemeler: 22-28 Ekim

2. Açık Elemeler: 3-8 Kasım

3. Açık Elemeler: 10-15 Kasım

4. Açık Elemeler: 17-22 Kasım

Bütün açık elemeler için kayıtlar ayrı ayrı açılacak, her açık elemeye en fazla 512 takım katılabilecek, dolayısıyla sosyal medya hesaplarımızdaki duyuruları takip etmeniz ve kayıtlarınızı zamanında tamamlamanız büyük önem taşıyor!

Her açık elemenin en iyi 16 takımı belirlenene kadar karşılaşmalar Bo1’da çift eleme sistemiyle gerçekleşecek. Takımlar, son 16’nın belli olmasının ardından Bo3’de karşı karşıya gelecek. Açık eleme mücadeleleri, açık eleme finallerinden itibaren canlı yayınlanmaya başlayacak.

3-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek finallerde 8 takım Bo3 çift eleme formatında kozlarını paylaşacak.

UYGUNLUK

16 yaşını doldurmuş bütün Ölümsüz 1 seviyesi ve üstü oyuncular turnuvaya katılabilecek. Turnuvaya katılacak her takımda en az üç (3) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartı aranacak.

Bileğinize ve takım oyununuza güveniyor, Türkiye’nin en iyilerine kafa tutup bir ilke imza atmak istiyorsanız, antrenmanlara şimdiden başlayın! Açık eleme kayıtlarıyla ilgili güncellemeler için Riot Games sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

First Strike’ta görüşmek üzere!

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.