Valorant Breeze Haritası Spray Hatası

Valorant Breeze Haritası Spray Hatası
Valorant'ın en son ve yeni haritası olan Breeze haritasında bir oyuncu ufak bir hata keşfetti. Hatada oyuncunun kapı üzerine uyguladığı Spray'in kapı ile birlikte hareket etmediği görülmekte. Detaylar makalede yer almaktadır.
Valorant'a çok kısa bir süre önce yeni harita Breeze dahil edildi. Yeni harita ile birlikte oyuncular oldukça heyecanlandı ve harita üzerinde yoğunlaştı. Büyük oyuncu kitlesinin Breeze haritası üzerinde yoğunlaşması da bazı hataların tespitini kolaylaştırdı. Oyuncular sosyal medya ve topluluk sayfalarından yaşadığı hataları dile getirmektedir. Bu hatalardan biri zararsız bir hata olsa da ilginç bir görüntü ortaya seriyor. Bir Valorant oyuncusunun topluluk sayfası üzerinden oluşturduğu bir konuda yaşanan bu hatadan bahsedilmektedir. Hata aslında zararsız bir hata gibi duruyor. Oyuncu açılıp kapanabilir bir kapının üzerine Spray yapan oyuncu, yaptığı Spary'in haret ettiğini gördü ve ortaya ilginç görüntüler çıktı.
 

────────────────────────────

► En İyi Breeze Haritası Ajanları

────────────────────────────


 

Valorant Breeze Spray Hatası Detayları


Bir Valorant oyuncusunun topluluk sayfası üzerinde paylaştığı Spray hatasına ait görüntü oldukça ilginç. Açılıp kapanabilir bir kapı üzerine uygulanan bu Spray'in normal şartlarda kapı ile birlikte hareket etmesi gerekiyor. Ancak oyuncunun paylaştığı görüntüde, Spray'in sabit bir şekilde kaldığı görünmektedir. Elbette yeni bir harita üzerinde böyle bir hatanın yaşanması bekleniyordu. Hatanın bu denli ufak ve oyuncuları etkilemiyor olması ise oldukça iyi bir durum. Aşağıdan bu hataya ait videoyu izleyebilirsiniz;



Bu tarz topluluk sayfaları, oyun hatalarının tespiti ve çözümü için oldukça etkili bir yöntemdir. Geliştiriciler belirli aralıklarla bu topluluk sayfalarını kontrol etmekte ve oluşan hataları tespit edip çözümlemektedir. Bu yüzden siz de oyunda bir hata ile karşılaştıysanız, bu hatayı kayıt altına alarak bize iletebilirsiniz. Bize ileteceğiniz oyun içi hataları doğru yerlere ileterek çözümlenmesi için gereken işlemleri sağlayacağız. Aynı şekilde dilerseniz kayıt altına aldığınız hatayı topluluk sayfaları ve sosyal medya üzerinden iletişime geçerek iletebilirsiniz. Oyunun gelişiminde bir katkınız olması kulağa güzel geliyor değil mi?


► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.